Koupelny

6. června 2019 11:00

Tereza Javorová

Kondicionér není jen na vlasy: Vyčistí boty, odstraní rez a v domácnosti dokáže i další divy

Kondicionér nám pomáhá dodat suchým vlasům lesk a sílu. Dokáže být ale i skvělým pomocníkem v domácnosti. Podívejte se na skvělé tipy, jak ho použít při úklidu, při praní prádla nebo k ošetření rostlin!

Kondicionér jako aviváž

Ze suchých žíní dokáže vykouzlit hebkou hřívu. A z kousavého svetru udělá měkký a příjemný svršek. Vyprané prádlo na chvíli ponořte do lázně s vodou a kapkou kondicionéru. Nechte pár minut působit, přemáchněte a radujte se, že jste ušetřili za aviváž.

Kondicionér naleští obuv

Kondicionér dokáže vyživit nejen vaše vlasy, ale i kožené boty, kabelky a pásky! Navíc nemusíte řešit správný odstín přípravku jako například u krému na boty. Malé množství kondicionéru rozleštěte po koženém povrchu. Výsledek vás nadchne!

Holení kondicionérem

Došla vám pěna na holení? V koupelně sáhněte po kondicionéru! Chloupky zjemní stejně tak dobře a žiletka vám bude po kůži hezky klouzat.

Čištění rostlin kondicionérem

Pokojové rostliny dodávají našemu domovu doslova živou energii. Na jejich listech se bohužel usazuje prach a rostliny pak působí zašle a smutně. Na vlhký hadřík naneste kapku kondicionéru a listy jím přeleštěte. Opět budou zářit!

Kondicionér odstraní rez

Nemusíte hned běžet do drogerie pro chemický přípravek, když na sporáku, lednici nebo jiných spotřebičích objevíte rez. Obyčejný kondicionér na vlasy bude fungovat stejně tak dobře. Navíc povrch krásně naleští.


Přečtěte si také