návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat

Luxusní bydlení na oko, přitom pro peněženku doslova za hubičku

skrivaa , Vydáno: 30.07.2017
Luxusní bydlení za hubičku.
Autor: istock.com Luxusní bydlení za hubičku.
Rádi byste bydleli na vysoké noze, avšak vaše peněženka to vidí bohužel pro vás jinak? Známe zdařilé tipy, jak zařídit luxus, avšak finance udržet na uzdě.

reklama

Zlatý nápad je víc než bezmyšlenkové utrácení za kupu doplňků. Mít tu správnou interiérovou múzu je totiž k nezaplacení. Inspirujte se nápady, jak si zařídit bydlení luxusně tak, aby vás to přitom nestálo spoustu peněz.

Zlaté samolepky

Nemusíte zařizovat zrovna kavárnu či restauraci, jde nám totiž o inspiraci. Tady jasně vidíte, jak antracitově šedá ladí se zlatavými odlesky a vytváří neuvěřitelně luxusní podívanou. Kde se na ni „hrabou“ všelijaké umělecké skvosty. Na stěnu orientovanou ke slunci pozvěte něco jako nazlátlou mozaiku či puntíky na vlně koňaku na světlém podkladu. Lustry volte závěsné, ať táhnou zraky ke zlatému lesku.

Zlatá bude působit honosně. Foto: Zlatá bude působit honosně. Foto: istock.com

(S)laďte si

Napadlo by vás, že světle karamelová koženková sedačka může ladit s našedlou tapetou, s pruhovaným kobercem, sladce růžovými růžemi, a přitom s černou lampičkou i se stínítkem? Mnohdy na tak trendy ladění je i naše představivost krátká.

Nezapomeňte na stylovou taburetku v lakované kožence a na krémový stolík postavte zářnou zlatou sošku.  A když neseženete podobiznu čtyřnohého chlupáče, natáhněte se po stříbrném či zlatavém ananasu. My v redakci maximálně kladně hodnotíme lustr, který jakoby se snášel dolů ze změti pavučin. 

Pro milovníky černé s oblibou v geometrických vzorech jsme vybrali tuto designovou lahůdku. Červený sedák tomu však dává říz a mini kaly tlumí stylovou černotu.

Za luxusní interiér nemusíte utratit spoustu peněz. Foto: Za luxusní interiér nemusíte utratit spoustu peněz. Foto: istock.com

Jen tak mít svůj něžný kout…

Milujete večery, které trávíte s knížkou v ruce a ráda byste dala rodině najevo, že toto místo je vašim posvátným územím? Beze studu se spolehněte na jemnou starorůžovou stěnu, kde její  spodní část vyšperkujete zdobnou širokou lištou.  Ve stejném tónu volte i pohodlné křeslo, které rozzáří černobílá dečka a konstrukci na zlatou lampu doladí jen houpající se žárovka. Punc romantiky a ženskosti tomu nasadí  kovová váza s rozkvetlými tulipány.

Slaďte interiér do jedné barvy. Foto: Slaďte interiér do jedné barvy. Foto: istock.com

Pestré barvy avšak lustr jako ze zámku

Na bílou textilní sedačku natrefíte bez problémů, pak ale nešetřete odvahou a pro závěsný lustr zaskočte do bazaru, nebo vetešnictví. Odkládací stolík vyřešte jako interiérové osvětlení a přitom s mini plochou alespoň pro skleničku. Pamatujte i na oceánově modrý závěs a krémovou taburetku s kanárkově žlutou. Na první pohled moderní, avšak na ten druhý s přepychem nad poměry.

Čistý a jednoduchý styl je mnohdy lepší než okázalost. Foto: Čistý a jednoduchý styl je mnohdy lepší než okázalost. Foto: istock.com

Ryze dámská záležitost aneb mužům vstup zakázán

Nemusíte mít zrovna byt se starými francouzskými okny, bohatě postačí, když se za pohovkou bude nacházet dvoukřídlé okno, nebo rovnou vstup na balkon. Černou polstrovanou sedačku prokombinujte s bělostnými křesílky a fuchsiově řvavý koberec s vysokým vlasem zase slaďte s polštářky a měkoučkým přehozem. 

Před nenechavým sluncem se chraňte vysunovacími textilními roletami. Na prosklený kovový stůl postavte bílý květináč se stálozelenou flórou. Sice to nevíme jistě, ale něco nám říká, že by si v tomto obýváku libovala i Carrie ze Sexu ve městě.

Nenechejte se nikdy otrávit částkou, kterou máte na zařízení dané místnosti. Krásně a stylově bydlet můžete i poměrně levně, jen to chce hledat ty správné alternativy a šik kombinace. Protože ten, kdo hledá, nejenom najde, ale navíc ve finálně i báječně sladí. Tak tedy laďte.

Důležité jsou doplňky. Foto: Důležité jsou doplňky. Foto: istock.com

(lz) 

Další články:

Jídelny plné světla

INSPIRACE: 10x jídelny plné světla a energie. Ve které by vám nejvíc chutnalo?

Nádherný obývací pokoj.

INSPIRACE: Milujete Itálii? Zařiďte si interiér v toskánském stylu a pusťte si domů slunce

Regál Superhero tureckého průmyslového designéra Buraka Doğana inspirovaný logem Supermana

GALERIE: Designér navrhl úžasné police inspirované superhrdiny. Vypadají naprosto skvěle

 

Pro milovníky černé s oblibou v geometrických vzorech jsme vybrali tuto designovou lahůdku. Červený sedák tomu však dává říz a mini kaly tlumí stylovou černotu. 

reklama

Článek je zařazen v: finance , barvy , domov , luxus , levné triky

reklama

Přečtěte si také