Bydlení

6. září 2017 11:42

redakce Prima Zoom

Majitel prodává tento luxusní letohrádek přímo v srdci Jindřichova Hradce!

Snili jste někdy žít si jako pravá šlechta na zámku? Mít ve svém domě 4 ložnice a několik barevných salónků, ráno po probuzení pít kávu ve svém parku a dívat se přitom na pávy? Teď se vám takový sen může splnit a nemusíte se stěhovat nikam daleko do zahraničí.

Vcentru Jindřichova Hradce je na prodej luxusní letohrádek. Tento zámek má dlouhou historii sahající až do 16. století. Objekt byl vroce 2008 kompletně zrekonstruován. Majitel zachoval styl prvorepublikového období. Vila se nachází asi 5 minut od samotného srdce Jindřichova Hradce. Do centra to máte tedy opravdu za roh. Budova byla využívaná jako čtyřhvězdičkový hotel. Součástí je i velmi rozsáhlý venkovní areál, který připomíná golfové hřiště.

Krásný altánek v zahradě, Foto: Svoboda & Williams

Komfortní a stylový hotel vybavený původním prvorepublikovým nábytkem disponuje celkem 11 apartmány, prostory pro wellness a knihovnami.

Kuchyň, hala srecepcí, jídelny a restaurace se nachází vpřízemí vily. Součástí je i muzeum motoveteránů a filmových kostýmů z pohádky Tři oříšky pro Popelku. Dále zde najdeme jeden bytový dům se čtyřmi byty a další čtyři skladové objekty.

Dřevěná koupelna v jednom z apartmánů, Foto: Svoboda & Williams

Areál má nespočet všelijakého využití. Nachází se zde tenisový kurt, heliport, dětský koutek, rozsáhlý park s pávy, daňky, jezírkem a rybníky.

Vybavení interiéru zahrnuje repasovaná dřevěná okna, dveře z dřevěného masivu, parkety, keramickou a kamennou dlažbu, centrální vytápění a původní krby.

Krásný altánek v zahradě, Foto: Svoboda & Williams

Cena za zámek není veřejná. Sdělí se jen vážnému zájemci o objekt. My ale předpokládáme, že si běžný člověk může nechat zajít chuť a dál se starat o své rajčata na verandě.

Nahlédněte do galerie a prohlédněte si další místnosti zámku.

(mk)


Přečtěte si také