Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
Reklama

Majitel prodává tento luxusní letohrádek přímo v srdci Jindřichova Hradce!

Snili jste někdy žít si jako pravá šlechta na zámku? Mít ve svém domě 4 ložnice a několik barevných salónků, ráno po probuzení pít kávu ve svém parku a dívat se přitom na pávy? Teď se vám takový sen může splnit a nemusíte se stěhovat nikam daleko do zahraničí.
Vydáno: 06.09.2017
Nádherná vila v Jindřichově Hradci
Autor: Svoboda & Williams Nádherná vila v Jindřichově Hradci
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

V centru Jindřichova Hradce je na prodej luxusní letohrádek. Tento zámek má dlouhou historii sahající až do 16. století. Objekt byl v roce 2008 kompletně zrekonstruován. Majitel zachoval styl prvorepublikového období. Vila se nachází asi 5 minut od samotného srdce Jindřichova Hradce. Do centra to máte tedy opravdu za roh. Budova byla využívaná jako čtyřhvězdičkový hotel. Součástí je i velmi rozsáhlý venkovní areál, který připomíná golfové hřiště.

Krásný altánek v zahradě Foto: Krásný altánek v zahradě, Foto: Svoboda & Williams

Komfortní a stylový hotel vybavený původním prvorepublikovým nábytkem disponuje celkem 11 apartmány, prostory pro wellness a knihovnami.

Kuchyň, hala s recepcí, jídelny a restaurace se nachází v přízemí vily. Součástí je i muzeum motoveteránů a filmových kostýmů z pohádky Tři oříšky pro Popelku. Dále zde najdeme jeden bytový dům se čtyřmi byty a další čtyři skladové objekty.

Dřevěná koupelna v jednom z apartmánů Foto: Dřevěná koupelna v jednom z apartmánů, Foto: Svoboda & Williams

Areál má nespočet všelijakého využití. Nachází se zde tenisový kurt, heliport, dětský koutek, rozsáhlý park s pávy, daňky, jezírkem a rybníky.

Vybavení interiéru zahrnuje repasovaná dřevěná okna, dveře z dřevěného masivu, parkety, keramickou a kamennou dlažbu, centrální vytápění a původní krby.

Krásný altánek v zahradě Foto: Krásný altánek v zahradě, Foto: Svoboda & Williams

Cena za zámek není veřejná. Sdělí se jen vážnému zájemci o objekt. My ale předpokládáme, že si běžný člověk může nechat zajít chuť a dál se starat o své rajčata na verandě.

Nahlédněte do galerie a prohlédněte si další místnosti zámku.

(mk)

Ozdobte si domov tapetami!

Hit sezóny: Samolepicí tapety. Dokážete s nimi zázraky!

Jak vylepšit schodiště?

Šikovné tipy, jak vylepšit schodiště: Přeměňte ho na designový skvost či úložný prostor

Článek je zařazen v: hotel , zámek , víla , na prodej , letohrádek , Jindřichův Hradec
Reklama