Bydlení

13. ledna 2016 06:01

Markéta Zídková

Nádhera! Syrové dřevo vnese do kuchyně neotřelý luxus

Syrový luxus pro kuchtíky a kuchtičky.

Dřevěných kuchyňských linek jste jistě viděli už spousty. Ovšem není kuchyň jako kuchyň! Když si pozorně prohlédnete naši galerii, uvidíte, že lze v jednom prostoru skloubit zdánlivě nesourodě opracované materiály. Interiérovým architektům se podařilo velmi vkusně spojit surově opracované dřevo s hladkou ocelí a kamenem a vše završit moderním designem.

Popravdě, nejde tak úplně o surové dřevo, jen má tak působit. Nemusíte se tedy bát, že by se vám časem vlhkostí poničilo. Moderní způsob ošetření dřevěných obkladů na nich v podstatě už ani nepoznáte. Co vás ale na první pohled osloví, je pomyslné teplo a zemitost, které přírodní materiál do moderní kuchyně vnáší. A to není vše! Díky své výrazné struktuře dokáže kuchyň i ozdobit.

Jistě uznáte, že kuchyně spojující chladně hladkou ocel a kámen s hrubým dřevěným obkladem, který hřeje od pohledu, jsou nevšední. Není tak úplně od věci se nechat naší galerií inspirovat a třeba si podobnou kuchyň pořídit nebo podle fotografií zkusit přeonačit při příští rekonstrukci tu stávající.

(fis)

Mohlo by vás zajímat:

Sdílejte článek

Přečtěte si také