Bydlení

16. ledna 2016 06:00

Markéta Zídková

Nakoukněte k Cristianu Ronaldovi domů: Hvězda Real Madridu má doma fakt divné věci

Asi nejlepší současný fotbalista světa zveřejnil video svého současného domova. A možná se budete divit, co vše doma má.

Až do teď byl vnitřek domu Cristiana Ronalda něco, o čem všichni fotbaloví fanoušci snili. No, abychom byli přesní, snily spíš ženy, muži byli jen zvědaví. Jak extravagantní, přepychový a ultra moderní musí být dům, aby uspokojil někoho tak náročného, jako je nejlepší fotbalista světa? Je z čistého zlata? Teče v něm šampaňské z každého kohoutku? Jsou tam sluhové, kteří trpělivě čekají na každém rohu, na přání svého pána? Aby stavba splnila neuvěřitelné požadavky hvězdy Realu Madrid, musí být výjimečná.

Ronaldo pro své fanoušky natočil dvouminutovou procházku vilou, která se nachází v Madridu. Ve stejné lokalitě žijí například i Gareth Bale a Zinedine Zidane, nepůjde tak asi o žádnou obyčejnou čtvrť.

Je to fascinující pohled, když Ronaldo sám ukazuje, kde jí a spí. Pozorný divák však může odhalit zajímavé položky, které rozhodně nejsou u dospělého muže jeho typu běžné.

Sportovec ve videu provedl diváky ložnicí, obývacím pokojem, kuchyní, dalšími obývacími prostory a pak ukázal zahradu, kde má bazén a fotbalové hřiště. Přiznal, že ložnice a kuchyň jsou jeho oblíbené místnosti v domě. „Má ložnice je jedna z nejdůležitějších věcí v mém životě, protože si potřebuji vždy dobře odpočinout. Chcete-li hrát dobře, musíte odpočívat. Já vždycky odpočívám,“ tvrdí Ronaldo.

Kromě jeho oblíbené ložnice je jich v domě dalších šest, také osm koupelen, akvárium, dva bazény a kryokomora, která pomáhá Ronaldovi udržet se v kondici. Imunitu mu tu tuží teplota i minus 160 stupňů Celsia.

(kor)

Mohlo by vás zajímat:

Sdílejte článek

Přečtěte si také