Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
Reklama

Nápaditá akvárka, která potěší vaše oko

Pro někoho je akvaristika koníček, pro ostatní relax.
Vydáno: 20.11.2014
Omlouváme se, snažíme se dohledat chybějící obrázek
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Není nic víc uklidňujícího než akvárium plné barevných dekorací a plujících rybiček. S rybičkami se sice nepomazlíte, ale zato bylo vědecky prokázáno, že pozorování akvárek s rybičkami snižuje krevní tlak i hladinu stresu. Takže pokud trpíte nespavostí a cítíte se přetaženě, pořiďte si rybičky.

Své nové mazlíčky ale budete muset ubytovat, proto vám přinášíme pár tipů na opravdu originální akvária. Nevšední akvárko jistě upoutá pozornost vašich hostů a vy ho můžete také využít jako nápaditou dekoraci do vašeho interiéru.

 

Je z čeho vybírat – představte si doma akvárium s rybičkami zabudované do pohovky nebo konferenčního stolku či rybičky plující ve váze na květiny. Vězte, že v televizi nenajdete poutavější program a svůj čas raději strávíte pozorováním nových kamarádů.

(bf)

Mohlo by vás zajímat:

Lépe by kuchyňské skřínky v akváriu zamaskoval už jen David Copperfield

Kuchyňská linka plná ryb. Jen kam se dává nádobí?

Mochyně židovská (Physalis alkekengi) lidově zvaná lampionky má krásné oranžové plody i oplodí, které lze usušit a použít jako dekoraci.

Tipy na jednoduché dekorace z mochyně

Průzor do vnějšího světa užije hlavně zvídavý pes

Osm věcí na zahradě, kterými uděláte psovi radost

Článek je zařazen v:
Speciály:
Reklama