Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
Reklama

Nápady k vám na stůl

Kdo pracuje u kancelářského stolu a z hlavy ždímá rozumy mrkaje na rozzářený monitor, dobře ví, jak je těžké udržet si na desce stolu pořádek.
Vydáno: 15.11.2015
Chytré hlavy ale vymyslely pár pomocníků
Chytré hlavy ale vymyslely pár pomocníků Autor: Hufftington Post
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Chytré hlavy ale vymyslely pár pomocníků, kteří nestojí skoro nic a pomůžou hned dvakrát. Jednak si na ploše kolem počítače věci pěkně srovnáte a jednak se při výrobě chytrých věciček skvěle odreagujete.

Je jedno, jestli se pustíte do držáku na telefon z kancelářské svorky, zorganizujete si kabely na stole pomocí klips na papír, obalíte si mobil lepicí páskou nebo si vyrobíte reproduktorky k vašemu jablečnému miláčkovi. Ke všem udělátkům potřebujete jen to, co je běžně dostupné ve vaší zásuvce nebo v blízké společné kuchyňce či toaletě.

Inspirujte se v naší galerii a vyrobte si rychle a jednoduše co byste jinak objednávali na e-shopu někdy i za stovky korun.

(fis)

Mohlo by vás zajímat:

I nepořádek může být kreativní

Chcete být kreativní? Neuklízejte si stůl

Prostý stůl rozzářily barvy

Inspirace: Jak krásně prostřít letní stůl v zahradě


Článek je zařazen v:
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama