Halloween v Česku

23. září 2018 06:00

maku-la@seznam.cz

Nejoriginálnější nápady na ozdobení halloweenské dýně

Léto je nenávratně pryč, my se ani nenadějeme a budeme zdobit vánoční stromeček. Mezi tím nás však čeká nádherné podzimní období, které je čím dál tím více spojované s anglosaským lidovým svátkem Halloweenem.

Tradičními znaky Halloweenu jsou vyřezávané dýně se svíčkou uvnitř. Někdo však vyřezávání a dlabání nemá rád ať už zjakéhokoliv důvodu. Někdo na to zkrátka nemá talent, jiní chtějí výzdobu svěřit do rukou dětem, proto se vyhýbají ostrým předmětům a někomu se strašidelné dýně zkrátka nelíbí.

Pokud patříte do skupiny lidí, kteří by si rádi vyzdobili byt či dům vduchu netradičního podzimu, máme pro vás hned několik originálních nápadů, jak na to.

STAČÍ BARVA

Jedním znejjednodušších triků, jak originálně upravit dýni, je obarvení její spodní části. Výsledek je více než okouzlující.

TŘPYTKY

Pokud vám nevadí, že se po této ruční práci bude lesknout celý byt a možná i domácí mazlíček, máme pro vás výzvu – zkuste oranžovou krásku vylepšit pomocí lepidla a třpytek.

VESELÉ TVARY

Velmi dobrou pomocnicí vám bude obyčejná vrtačka. Uvidíte, jak nádherné dekorace pomocí tohoto nástroje vykouzlíte.

MALŮVKY

Nebojte se použít velkou škálu barev. Dekorace dostane nový a originální rozměr.

PESTRÉ LEPENKY

Kdalšímu vylepšení nám postačí washi pásky, které koupíte vkaždém papírnictví. Stačí i jednobarevná lepenka a výsledek může být ohromující.

Přečtěte si také:


Přečtěte si také