návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat

Jak oslavíme Silvestr: Blíženci to přeženou, Kozorozi si nedají ani kapku a pozor dejte na Ryby

Aktualizováno: 29.12.2020
Silvestr znamení
Autor: istock.com Silvestr znamení
Sluneční znamení určuje i to, jak slavíme. Jestli pijeme s rozmyslem, nebo všechno nakombinujeme. Zatímco ohnivá znamení budou skvělými hostiteli, Býci si raději sednou doma na gauč. Podívejte se, jaký drink by si měla objednat jednotlivá znamení a na co si u nich dát pozor, když u vás doma vezmou skleničku do ruky.

reklama

Beran

Bohužel i bohudík bude centrem pozornosti. Berani jsou vůdčími typy, kteří se promění v krále večírku. To může být zábavné, když třeba dojde na nějaké společenské hry, ale i otravné. Berani vyžadují pozornost a vyberou si spíš likéry a odvážné kombinace. Budou dobrými společníky Blíženců, naopak otravní budou připadat klidným Pannám nebo Váhám.

Drink: červené víno

Beranům naservírujte červené víno
Autor: undefined Beranům naservírujte červené víno

Býk

Zůstane doma a dá si chlebíčky. Milují pohodu a klid na gauči, takže bude složité Býka vytáhnout na nějaký večírek. Proč taky, když v lednici se chladí pivo nebo šampaňské a najíst se dá i doma. Pokud se ale Býci vydají do víru města, nejspíš předčí ostatní znamení v tom, jak rychle budou pít. A ideálně nějaký poctivý a silný alkohol. Když koktejl, tak Long Island Ice Tea, a když panák, tak vodku. Na rozdíl od jiných vzdušných nebo ohnivých znamení, se bude Býk držet při zemi, u svého elementu. Zvládne i pořádný nápor alkoholu a nejspíš neudělá ostudu.

Drink: vodka

Býci se nebojí silného alkoholu
Autor: undefined Býci se nebojí silného alkoholu

Blíženci

Buď na Silvestra vypijí celý bar, nebo si nedají nic. Jdou od extrému k extrému, takže smíchají všechno, co vidí. Neřídí se žádnými radami, co a za jakých okolností pít. Pokud začnou koktejly, neznamená to, že na konci večera nebudou pít lahváče. Mají rádi netradiční chutě, takže s nimi objevíte nové drinky a nápoje. Pokud slavíte Silvestr s Blížencem, dejte si pozor a kontrolujte ho. Může se totiž stát, že party opravdu rozjede. A pokud ne, nejspíš bude naštvaně sedět v koutku, protože prostě neměl náladu na pití.

Drink: Campari nebo zelená nebo dohromady

Pro Blížence připravte bittery...pokud se nerozhodnou, že zrovna chtějí něco úplně jiného
Autor: unsplash.com Pro Blížence připravte bittery...pokud se nerozhodnou, že zrovna chtějí něco úplně jiného

Rak

Citově založení a mnohdy melancholičtí Raci si nejraději dají víno. Budou tíhnout spíš k bílému než k červenému. Měli by si dát pozor, aby to s alkoholem nepřehnali a nedostali se do deprese. Takový Silvestr by byl opravdu nepříjemný. Jejich záliba v tradicích a nostalgii se odrazí i ve výběru drinků. Mají rádi čisté chutě, nemíchají, netouží po hořících koktejlech. Připijí si šampaňským a zasněně budou vzhlížet k nadějným zítřkům nového roku.

Drink: prosecco

Raci si připijí šampaňským a budou myslet na budoucnost
Autor: unsplash.com Raci si připijí šampaňským a budou myslet na budoucnost

Lev

Jako další ohnivá znamení se rádi postaví do záře reflektorů, takže budou skvělými hostiteli. Jsou velkorysí a rádi zvou ostatní. Jen pozor, abyste nenarazili na jejich pýchu, která se s postupujícím večerem může projevit. Lvi si dají výrazný drink, červené víno jim chutná víc než bílé. Namísto obyčejné kořalky sáhnou po lahvi whisky.

Drink: whisky

Lvi chtějí pořádný výrazný drink
Autor: undefined Lvi chtějí pořádný výrazný drink

Panna

Na rozdíl od Lva bude lepší, když Panny nic organizovat nebudou. Jsou perfekcionistické, všechno potřebují dokonalé, a to se projeví i na oslavách Silvestra. Večírek tak může sklouznout do nudného sedánku, kde všichni budou sedět s ubrousky na kolenou. Panny si vybírají jednoduché a elegantní drinky. Dají přednost šumivým vínům, klasickým koktejlům a pokud si dají pivo, rozhodně ho nebudou pít z plechovky.

Drink: šampaňské

Dokonale naservírované šampaňské pro Panny
Autor: unsplash.com Dokonale naservírované šampaňské pro Panny

Váhy

Zastaví se nad nápojovým lístkem a budou dlouho přemýšlet, co si objednají. Tohle elegantní znamení nepůjde do party po hlavě. Nečekejte od Vah nějaký nezapomenutelný večírek, který se bude nepředvídatelně vyvíjet. Užijí si vkusnou oslavu, na které si dají jen tolik skleniček, kolik ustojí. Nebude s nimi nuda, ale nejspíš je nepřemluvíte k nějakým eskapádám.

Drink: bílé víno

Elegantní bílé víno pro Váhy
Autor: unsplash.com Elegantní bílé víno pro Váhy

Štír

Nevyzpytatelné znamení plné energie si vybere silný drink nebo vícestupňová piva, desítka mu rozhodně stačit nebude. Pokud budou mít Štíři náladu, oslaví Silvestr ve velkém stylu. Mnohdy jedou na doraz a vydrží až do rána. Štíři mají rádi kvalitu a nespokojí se s nějakými navoněnými koktejly. Raději si dají gin tonic nebo čistý likér jen na kostkách ledu.

Drink: gin

Gin tonic Štíři ocení
Autor: unsplash.com Gin tonic Štíři ocení

Střelec

Jejich otevřenost a upovídanost se na večírek bude hodit. Vyberou si chuťově výrazný alkohol, třeba italské bittery nebo portské víno. Budou elegantní a zábavní. Nebudou se bát panáků. Oslavit Silvestr se Střelcem může vyústit buď v bujarý večírek, nebo v ostudu.

Drink: Sex on the Beach

Střelci se nebojí panáků
Autor: unsplash.com Střelci se nebojí panáků

Kozoroh

Ne, raději knihu! Kozorozi nejsou zrovna party zvířata. Pokud neabstinují úplně, dají si jen skleničku, aby neurazili. Cílevědomé znamení nechce druhý den řešit bolavou hlavu. Kozorozi často považují večírky za ztracený čas. Nejspíš si dají jen drink s malým obsahem alkoholu. Takže pro ně připravte víno nebo pivo. Případně počítejte se zklamáním, když si objednají jen virgin verze koktejlů.

Drink: limonáda

Kozoroh si vystačí s nealkoholickým nápojem
Autor: unsplash.com Kozoroh si vystačí s nealkoholickým nápojem

Vodnář

Ačkoli se vesměs jedná o přátelské povahy, Vodnáři dokáží překvapit. Dejte jim prostor a do ničeho je nenuťte. Drink si vyberou podle své chuti, takže se je nesnažte nutit do panáků. Mohou být perfektními společníky, ale jejich osobnost plná protikladů dokáže zhatit i dobře rozjetý večírek. Dobře si budou rozumět s Blíženci, se kterými vytvoří až nebezpečnou party dvojku.

Drink: Nechte je, ať si vyberou

Vodnáře nechte vybrat, co si dají
Autor: unsplash.com Vodnáře nechte vybrat, co si dají

Ryby

Doufejte, že budou zrovna v náladě. Nevyplácí se je pošťuchovat. Na to dejte pozor, zvlášť pokud si dají pár skleniček na oslavu nového roku. Ryby si dají nějaký zajímavý a kreativní drink. Na obyčejné pivo mít chuť nebudou. Zkuste spíše koktejl zdobený paraplíčkem, to se jim bude zamlouvat.

Drink: Tequila Sunrise

Ryby milují koktejly
Autor: unsplash.com Ryby milují koktejly

Další články o tom, jak nás ovlivňuje naše znamení zvěrokruhu:

Jakého pejska si vybrat?

Jakého psa si vybrat podle horoskopu? Beran chce aktivní plemeno, Rak milujícího společníka

Jaká barva se hodí k vašemu znamení?

Jaká je nejvhodnější barva interiéru pro vaše sluneční znamení?

reklama

Článek je zařazen v: alkohol , oslava , party , znamení , zvěrokruh , znamení zvěrokruhu

reklama

Přečtěte si také