reklama

GALERIE: Byt na čtyřech kolech má i skleník. Tohle všechno se do domu vejde

redakce Prima Zoom
18. srpna 2019
Posedlost malými domy se stupňuje. Vznikají nové firmy, které se specializují na stavbu miniaturních příbytků nebo jejich pojízdných variant. Další novinka má i skleník. Vypadá to, že minidomy už nejsou jen výstřelkem, ale realitou.
reklama

Co vede lidi ke stěhování do malých domů? Nebyl vždycky sen mít velký obývák a kuchyň? V poslední době se prosazují naopak malá stavení, která je snazší si pořídit než se zavázat hypotékou na dlouhé roky dopředu, pokud chcete velký byt.

Nový malý dům se jmenuje Elsa a má všechno, co potřebujete, a dokonce něco navrch. Patří k němu i skleník. Dům je pojízdný a skleník, který se k němu připojuje ze strany, má také podvozek. Skleník supluje zahrádku a navíc způsob jeho připojení k domu poskytuje i prostor pro menší terasu, na niž majitelé umístili houpací lavici.

Mrkněte do galerie, kde najdete, jak stavba minidomu probíhala:

Samotný dům je sice miniaturní, ale celková plocha dosahuje téměř sta metrů čtverečních. Dominuje mu společný prostor, který slouží jako obývací pokoj a kuchyně v jednom. Nad kuchyní najdete ložnici pro dva a dům disponuje i skromnou koupelnou.

Další články:

Sílejte článek
Zobrazit komentáře ke článku
Štítky: kuchyněkaravanskleníkdůmminidůmtipy
reklama