Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
Reklama

Průzkum trhu: 10 designových světel do 10 tisíc

Vybavit si obývák originálním osvětlením je dnes hračka. Proč sahat po lampách v běžných tvarech, když za podobnou cenu můžete ozdobit interiér něčím zcela výjimečným?
Vydáno: 28.09.2015
Nezapomněl si tu někdo buřinky? Asi ne, tyto pokrývky hlavy s názvem Capello totiž svítí a za necelé 2000,- Kč si je můžete pořídit domů.
Nezapomněl si tu někdo buřinky? Asi ne, tyto pokrývky hlavy s názvem Capello totiž svítí a za necelé 2000,- Kč si je můžete pořídit domů. Autor: Officeversand12.de
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Vybrali jsme pro vás na ukázku 10 lamp a lustrů, které zdaleka nedosahují hranice 10 tisíc korun za kus, a přesto okouzlí svým designem.

Plasticita mnohých materiálů dovedla umění tvarovat předměty běžné potřeby do neuvěřitelných forem. Například osvětlení s názvem 3Dio působí jako z ušlechtilého skla. Jde však o Akryl, který dokonale rozkládá záření ze světelného zdroje a sám o sobě září.

Ovšem podobně, jako lze čarovat s umělou hmotou, můžete tvarovat kov i sklo. Dokonale to potvrzují další lampy z naší galerie. Vybírali jsme pro vás na ukázku ale pouze ty lampy, které u nás snadno seženete. Stačí se jen zamyslet, který tvar a design by padl právě k vám do pokoje. S ubývajícím slunečním zářením se pak stane vaše nové závěsné svítidlo příjemným zdrojem světelné energie za prodlužujících se večerů.

(fis)

Mohlo by vás zajímat:

Závěsná lampa Fly, kterou v roce 2002 navrhnul italský designér Ferruccio Laviani, patří k nejpopulárnějším produktům značky Kartell

Červená a tyrkysová je in. Tipy na barevné lustry

Tenhle lustr si snadno vyrobíte i sami

Návod na úžasný lustr z plastových lžiček. Vypadá jak artyčok

Dokonalé!

Gucciho ultraluxusní byt je na prodej! Spojuje skvělý výhled s vkusným designem


Článek je zařazen v:
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama