Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
Reklama

Psí koupelna – rozmar, nebo nutnost?

Tomovi čtyři psi bývají po dovádění venku dosti špinaví, a tak jim zřídil vlastní koupelnu. Jen ten, kdo dostával velkého psa do vany a ještě těžšího jej z ní zvedal, tuší, o jak užitečné zařízení jde.
Vydáno: 27.02.2015
Psí koupelna s vlastním vchodem je ideální – pes za pěkného počasí oschne na zahradě, takže nenamočí gauč ani koberce
Psí koupelna s vlastním vchodem je ideální – pes za pěkného počasí oschne na zahradě, takže nenamočí gauč ani koberce Autor: Peter A. Sellar
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Dva světlí labradoři, bišonek a vořech, v jehož žilách koluje krev krysaříka a čivavy, to mají z domova k řece jen kousek, takže mytí je každodenní záležitost. Aby jejich pán vůbec stihl dělat i jiné věci, rozhodl se psí koupel maximálně zjednodušit. Sprchový kout, který pro ně zřídil, je dost vysoko na to, aby se k psům nemusel příliš shýbat. Výklopný dřevěný schůdek zas umožňuje větším psům do sprchového koutu vylézt.

Když už jednou rekonstruoval prádelnu, v níž psí kout zřídil, rozšířil zvířecí zázemí i o psí ložnice. Labradoři mají po jednom pelechu ve speciální skříni, v níž pes kupodivu vyskočí i do vrchního fochu. Bišonek zas spí v šuplíku z uříznutých dveří. Jak šuplík, tak i skříň Tom pochopitelně nezavírá, když v nich zrovna spí psi.

(dah)

Mohlo by vás zajímat:

Mám už jít ven?

Taky váš pes pozná, kolik je hodin? Víte, jak to vlastně dělá?

I psi berou antibiotika

Pes a nachlazení: Jak předcházet nachlazení u našich chlupáčů?

Stačil by kus masa jen tak, ale takto je to stylovější

Nepodceňujte výběr psí misky. Nechcete přece, aby kvůli ní váš pes zemřel

Článek je zařazen v:
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama