Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
Reklama

Rapper Pharrell Williams pouští luxusní byt v mrakodrapu

Pokud myslíte, že Pharrell Williams vede život v luxusu, rozhodně máte pravdu. Vzhledem k tomu, že se nedávno stěhoval, můžete se podívat, proč bychom se nechtěli sprchovat v jeho šesté koupelně.
Vydáno: 11.12.2015
Obývací pokoj sahá přes tři patra
Obývací pokoj sahá přes tři patra Autor: www.zillow.com
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

O bytu v Miami, který americký zpěvák, rapper, producent a skladatel zrovna prodává, nelze říci křivého slova. K ceně bezmála 11 milionů dolarů (270 milionů Kč) lze dodat jen tolik, že je o půl druhého milionu nižší, než za kolik jej Williams v roce 2007 kupoval. Dění posledních dnů nabízí i takové srovnání, že je to pořád čtyřicetkrát menší částka, než s jakou se podle dostupných zpráv pokusil ve Švýcarsku disponovat komunista Ransdorf a jeho doprovod. Ale zpátky do 40. patra miamského věžáku Bristol Tower. Byt o ploše 840 m² je v pěkné lokalitě čtvrti Brickell s dobrou občanskou vybaveností a patří k němu i slušná terasa s ještě slušnějším výhledem na všechny světové strany zahrnující panorama města i kus Atlantiku. Hvězdy je ale lepčí pozorovat ze střešní terasy s bazénem.

Z bytu ve 40. patře je vidět panorama Miami i Atlantik
Z bytu ve 40. patře je vidět panorama Miami i Atlantik
www.zillow.com

Uvnitř byt nabízí pět ložnic, šest koupelenz nichž nejméně jedna pro samý mramor působí poněkud studeně a připomíná pražskou stanici metra Muzeum –, kinosál i třípodlažní obývací pokoj s elegantním schodištěm. Až se nechce věřit, že by zpěvák toto místo opouštěl. Ale nic naplat, pan Williams ví, že je čas odejít do možná ještě luxusnějšího bytu v ještě vyhlášenějším Los Angeles. Tak až vybalí věci z krabic od banánů, snad pověsí na síť alespoň několik obrázků z kolaudace.

 

(dah)

Mohlo by vás zajímat:

Úplně kostičkované to tedy není, ale jistá podobnost se světem Minecraftu se nabízí

24letý youtuber si hraním Minecraftu vydělal na dům za 4,5 milionu dolarů

Bílá věž vysoká 56 metrů bude součástí oddechové zóny na břehu řeky Lez.

Dům jako piniová šiška? Francouzi ho postaví do dvou let

Domek stojí na kouzelném místě u jezera

Rozvedená matka tří dětí si sama postavila dům

Článek je zařazen v:
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama