Bydlení

11. prosince 2015 06:00

Markéta Zídková

Rapper Pharrell Williams pouští luxusní byt v mrakodrapu

Pokud myslíte, že Pharrell Williams vede život v luxusu, rozhodně máte pravdu. Vzhledem k tomu, že se nedávno stěhoval, můžete se podívat, proč bychom se nechtěli sprchovat v jeho šesté koupelně.

O bytu v Miami, který americký zpěvák, rapper, producent a skladatel zrovna prodává, nelze říci křivého slova. K ceně bezmála 11 milionů dolarů (270 milionů Kč) lze dodat jen tolik, že je o půl druhého milionu nižší, než za kolik jej Williams v roce 2007 kupoval. Dění posledních dnů nabízí i takové srovnání, že je to pořád čtyřicetkrát menší částka, než s jakou se podle dostupných zpráv pokusil ve Švýcarsku disponovat komunista Ransdorf a jeho doprovod. Ale zpátky do 40. patra miamského věžáku Bristol Tower. Byt o ploše 840 m² je v pěkné lokalitě čtvrti Brickell s dobrou občanskou vybaveností a patří k němu i slušná terasa s ještě slušnějším výhledem na všechny světové strany zahrnující panorama města i kus Atlantiku. Hvězdy je ale lepčí pozorovat ze střešní terasy s bazénem.

Uvnitř byt nabízí pět ložnic, šest koupelenz nichž nejméně jedna pro samý mramor působí poněkud studeně a připomíná pražskou stanici metra Muzeum –, kinosál i třípodlažní obývací pokoj s elegantním schodištěm. Až se nechce věřit, že by zpěvák toto místo opouštěl. Ale nic naplat, pan Williams ví, že je čas odejít do možná ještě luxusnějšího bytu v ještě vyhlášenějším Los Angeles. Tak až vybalí věci z krabic od banánů, snad pověsí na síť alespoň několik obrázků z kolaudace.

(dah)

Mohlo by vás zajímat:


Přečtěte si také