Bydlení

15. ledna 2015 12:00

Markéta Zídková

Renée Zellweger radikálně mění život: změnila tvář a prodává oba své domy

Když někdo prodává dům, je to jedinečná příležitost nakouknout mu do soukromí.

Renée Zellweger je šťastná. Žije jiný život, který ji naplňuje. Alespoň tak to řekla na podzim časopisu People. A my tak možná dostáváme odpověď na otázku, proč všechny ty změny. Svět na podzim 2014 obletěla její nová tvář, která se nepodobala sobě samé – spekulovalo se o tom, že podstoupila řadu plastických operací, ale zřejmě za tím byla jen operace očních víček. „Moji přátelé říkají, že vypadám spokojeně. Jsem zdravá, jsem šťastná,“ řekla představitelka populární Bridget Jonesové časopisu People.

Zároveň se rozhodla prodat oba své venkovské domy: nejprve nabídla realitnímu trhu svůj romantický venkovský domeček v Connecticutu a poté se v nabídce objevilo i její sídlo v letovisku Hampton.

Za první dům chtěla 1,6 milionů dolarů (35 milionů Kč )a za druhý chce 4,45 milionů dolarů (97 milionů Kč). Oba domy nejsou žádnými rozlehlými usedlostmi a mají vysloveně venkovský charakter, přesto samozřejmě nabízejí veškerý konfort.

Connecticut

Dům v koloniálním stylu v Connecticutu byl postaven již v roce 1770 a je obklopen krásnou přírodou a hlubokými lesy. Obklopuje ho pozemek o rozloze 39 akrů. Herečka jej koupila v roce 2004 a pustila se do radikální rekonstrukce. Přestože však nyní interiér nabízí svým obyvatelům veškeré moderní vybavení, dům si stále zachovává ducha staré doby, ve které byl postaven. V domě jsou tři ložnice s třemi koupelnami, kuchyň v retro stylu s jídelnou pro osm lidí. Zázemí poskytuje prosklená veranda sloužící i jako malá zimní zahrada. Na pozemku je bazén, stodola a domek pro hosty. A také i malý heliport.

Hampton

Dům v Hamptonu Zellweger koupila v roce 2003 za 2,15 milionu dolarů. Útulný dům má 185 m2, 4 ložnice a 3 koupelny s osobitým místním charakterem. Dům je výrazně mladší než dům v Connecticutu a také je zařízen v modernějším stylu, postaven byl v roce 1900. Zellweger ho nechala citlivě zrenovovat tak, aby si zachoval svůj původní charakter. Leží u moře a do vesnice to je coby kamenem dohodil. Na malém pozemku je nový bazén.

(mar)

Mohlo by vás zajímat:

Sdílejte článek
Štítky dolar podzim dům People Connecticut pozemek Renée Zellwegerová

Přečtěte si také