Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
Reklama

Taylor Swift prodává svou luxusní vilu v Beverly Hills

Další americká hvězda prodává své nadstandartní bydlení.
Vydáno: 18.09.2018
Taylor a její luxusní hnízdečko
Taylor a její luxusní hnízdečko Autor: profimedia.cz
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Slavná americká zpěvačka Taylor Swift dala do prodeje svou nádhernou vilu v Beverly Hills. Její cena je 2,95 milionů dolarů, což v přepočtu činí 64 610 000 korun.

Vila o rozloze 2950 čtverečních metrů leží v srdci Los Angeles. Uvnitř jsou čtyři ložnice a 5 koupelen, dále bychom zde našli vinný sklípek a rozsáhlou kuchyň s nejmodernějšími spotřebiči. Venku se nachází samozřejmě terasa s krásným bazénem. K dispozici je také samostatný vchod do kanceláře nebo vchod do "tchynina bytu". Taylor má problémy s posedlými fanoušky, proto údajně nechala nainstalovat komplikovaný bezpečnostní systém s jedenácti kamerami. Není se čemu divit.

Tato krásná superstar vlastní pár dalších luxusních vil, proto se čas od času rozhodne svůj majetek obměnit. Není to totiž poprvé, co jednu ze svých vil prodává. Vlastní i apartmány v New Yorku a další vily u moře. Taylor zkrátka není žádný troškař.

Přečtěte si také:

 

Bydlení Meryl Streep 1

Oscarová Meryl Streep prodává luxusní apartmá! Tipnete si za kolik?

Dají se umístit všude

Drahé kameny dodají vašemu domovu energii a štěstí. Jaký vybrat?

Článek je zařazen v: Taylor Swift , luxusní bydlení , víla , Beverly Hills , prodej , miliony
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama