návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat

Oscarová Meryl Streep prodává luxusní apartmá! Tipnete si za kolik?

Vydáno: 15.09.2018
Bydlení Meryl Streep 1
Autor: profimedia.cz Bydlení Meryl Streep 1
Americká divadelní, televizní a filmová herečka Meryl Streep prodává luxusní apartmá v New Yorku. Cena není zrovna malá, ale věříme, že nejeden bohatý Američan projeví zájem, se do takového luxusu nastěhovat.

reklama

69letá Meryl prodává krásné apartmá poté, co si s manželem Donem Gummerem pořídila nový domov na druhé straně Ameriky. Za 4 miliony dolarů koupili domov v Pasadeně v Kalifornii. Nemělo tedy cenu držet tak drahý byt v v Tribeca Apartments v River Lofts v New Yorku.

Bydlení Meryl Streep 12
Autor: profimedia.cz Bydlení Meryl Streep 12

Osminásobná držitelka Zlatého glóbu, dvojnásobná držitelka Ceny Emmy a trojnásobná držitelka Oscara v apartmá strávila dlouhých 12 let. Za tu dobu se zvedla cena o 14 milionů dolarů a to především kvůli rekonstrukcím a situaci na trhu s nemovitostmi. Cena je dnes 24,6 milionu dolarů.

Koupelen bychom napočítali hned pět, ložnicí má apartmán po čtyřech kusech a součástí je jedna obrovská terasa, kde Meryl vypěstovala nespočet zajímavé zeleně.

Jak vytvořit perfektní domov?

10 kroků k opravdovému domovu: Zařiďte si perfektní bydlení sami

Dům „poslušně“ stoupá do svahu

Rodinné bydlení moderně: Architekti propojili dům se zahradou a chytře vyřešili soukromí

Apartmá je velmi vzdušné s nespočtem velkých oken. Do nejvyššího patra se dostanete pomocí soukromého výtahu, který končí v galerii. Odtud se jde přímo do velkého obývacího pokoje, který je spojen s knihovnou a prostornou kuchyní s nejmodernějším vybavením.

Podívejte se do galerie a přesvědčte se o luxusu apartmánu.

Přečtěte si také:

Větší chaty u řeky...

Chcete pořídit chatu na trvalé bydlení? Zásadní otázky, na které ještě před koupí musíte znát odpověď

Jak bydlí známí fotbalisté?

Takhle bydlí Messi, Piqué a Ronaldo. Podívejte se do luxusních domovů fotbalových hvězd

reklama

Článek je zařazen v: Meryl Streep , prodej , New York , luxus , Amerika , USA , bydlení hvězd , bydlení , byt , dům , apartmány , milion

reklama

Přečtěte si také