Bydlení

15. září 2018 06:00

maku-la@seznam.cz

Oscarová Meryl Streep prodává luxusní apartmá! Tipnete si za kolik?

Americká divadelní, televizní a filmová herečka Meryl Streep prodává luxusní apartmá v New Yorku. Cena není zrovna malá, ale věříme, že nejeden bohatý Američan projeví zájem, se do takového luxusu nastěhovat.

69letá Meryl prodává krásné apartmá poté, co si smanželem Donem Gummerem pořídila nový domov na druhé straně Ameriky. Za 4 miliony dolarů koupili domov v Pasadeně vKalifornii. Nemělo tedy cenu držet tak drahý byt vv Tribeca Apartments v River Lofts vNew Yorku.

Osminásobná držitelka Zlatého glóbu, dvojnásobná držitelka Ceny Emmy a trojnásobná držitelka Oscara vapartmá strávila dlouhých 12 let. Za tu dobu se zvedla cena o 14 milionů dolarů a to především kvůli rekonstrukcím a situaci na trhu snemovitostmi. Cena je dnes 24,6 milionu dolarů.

Koupelen bychom napočítali hned pět, ložnicí má apartmán po čtyřech kusech a součástí je jedna obrovská terasa, kde Meryl vypěstovala nespočet zajímavé zeleně.

Apartmá je velmi vzdušné snespočtem velkých oken. Do nejvyššího patra se dostanete pomocí soukromého výtahu, který končí vgalerii. Odtud se jde přímo do velkého obývacího pokoje, který je spojen sknihovnou a prostornou kuchyní snejmodernějším vybavením.

Podívejte se do galerie a přesvědčte se o luxusu apartmánu.

Přečtěte si také:


Přečtěte si také