návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat

Drahé kameny dodají vašemu domovu energii a štěstí. Jaký vybrat?

Vydáno: 17.09.2018
Dají se umístit všude
Autor: istock.com Dají se umístit všude
Krystaly nejsou jen záležitostí lidí, kteří čtou tarotové karty a čerpají energii z aury. Krystaly jsou pro nás pro všechny. Doplňují energii, zlepšují náladu a našemu obydlí dokážou dodat úplně nový rozměr.

reklama

Každý obytný prostor je nedokončeným projektem. Ať už vylepšujeme zahrádku, nebo renovujeme koupelnu, vždy se najde něco, co by se dalo ještě zlepšit. A to je v pořádku, o domov se musíme starat. Dále bychom se měli zabývat pocitem, který v domově máme, jestli se cítíme dobře a odpočatě. Podceňovaná domácí dekorace, která by nám dokázala dodat velké množství energie, je krystal.

Drahé kameny jsou krásně barevné
Autor: istock.com Drahé kameny jsou krásně barevné

Pro naše tělo a mysl je skutečnost, že jsme celý den obětí techniky a nemáme kontakt s přírodou, velmi nepřirozená a namáhavá. Proto je jasné, že každý den toužíme po něčem, co nás spojí s přírodou.

Krystaly jsou v podstatě takové nové sukulenty, které však nelze zahubit tím, že je měsíc nezalijeme. Existují snad všechny barvy, velikosti a tvary, které vás jen napadnou. Proto je můžeme umístit opravdu kamkoliv v místnosti. Dobře zafungují na pracovních a konferenčních stolech.


Jak vybrat správný kámen?


LAPIS LAZULI by měl být schopen nasát měsíční energii a svému nositeli pak dodávat výraznou sílu. Modré kameny vám navíc pomohou komunikovat s okolím.

lapis lazuli
Autor: thinkstockphotos.com lapis lazuli

AMETYST je minerál, odrůda křemene různých odstínů fialové barvy. Jako kámen měl probouzet bdělost mysli, zasvěcovat do tajných věd a zesilovat vyšší duševní schopnosti. Také je používán v alternativní medicíně pro své údajné léčebné účinky.

Ametyst
Ametyst

KŘEMEN je nejúčinnější léčivý krystal a nejsilnější zesilovač energie. Pomáhá najít správnou rovnováhu těla a mysli. Křemen napomáhá soustředění a k lepší paměti. Je tedy velmi vhodné ho umístit do pracovního prostředí

Křemen
Křemen

RŮŽENÍN je velmi důležitý pro srdce a srdeční čakru. Růženín přináší mír a pohodu. Je velmi důležitý pro lásku, proto je nejlepší umístit ho v ložnici.

Růženín
Autor: istock.com Růženín

AKVAMARÍN je kamenem dobré pohody odstraňujícím depresi a vyčerpání. Díky akvamarínu budete plni inspirace a duševní energie.

kameny - akvamarin
Autor: iStock kameny - akvamarin

ACHÁT nám pomůže s vnitřní rovnováhou a sebevědomím. Dodává odvahu a pomoc při rozhodování. Je tedy ideální v pracovním prostředí.

Achát
Achát

ANGELIT pomáhá při velké psychické zátěži, dodává jistotu a sebedůvěru, zmírňuje komplexy méněcennosti a nedocenění, stres.

Angelit
Angelit

AVANTURÍN podporuje duševní zdraví, sebehodnocení, navozuje klid, rovnováhu a rozkládá negativní emoce.

Avanturín
Avanturín

přečtěte si také:

Závěsná papírová polička na drobné dekorace

Závěsná papírová polička na drobné dekorace

Dekorace z korkových špuntů: Dárky pro milovníky vína

Dekorace z korkových špuntů: Dárky pro milovníky vína

reklama

Článek je zařazen v: drahé kameny , LAPIS LAZULI , lapis , lazuli , křemen , růženín , ametyst , akvamarín , achát , angelit , avanturín , energie , jak získat energii

reklama

Přečtěte si také