Design a architektura

17. září 2018 06:00

maku-la@seznam.cz

Drahé kameny dodají vašemu domovu energii a štěstí. Jaký vybrat?

Krystaly nejsou jen záležitostí lidí, kteří čtou tarotové karty a čerpají energii z aury. Krystaly jsou pro nás pro všechny. Doplňují energii, zlepšují náladu a našemu obydlí dokážou dodat úplně nový rozměr.

Každý obytný prostor je nedokončeným projektem. Ať už vylepšujeme zahrádku, nebo renovujeme koupelnu, vždy se najde něco, co by se dalo ještě zlepšit. A to je vpořádku, o domov se musíme starat. Dále bychom se měli zabývat pocitem, který vdomově máme, jestli se cítíme dobře a odpočatě. Podceňovaná domácí dekorace, která by nám dokázala dodat velké množství energie, je krystal.

Pro naše tělo a mysl je skutečnost, že jsme celý den obětí techniky a nemáme kontakt s přírodou, velmi nepřirozená a namáhavá. Proto je jasné, že každý den toužíme po něčem, co nás spojí s přírodou.

Krystaly jsou vpodstatě takové nové sukulenty, které však nelze zahubit tím, že je měsíc nezalijeme. Existují snad všechny barvy, velikosti a tvary, které vás jen napadnou. Proto je můžeme umístit opravdu kamkoliv v místnosti. Dobře zafungují na pracovních a konferenčních stolech.

Jak vybrat správný kámen?

LAPIS LAZULI by měl být schopen nasát měsíční energii a svému nositeli pak dodávat výraznou sílu. Modré kameny vám navíc pomohou komunikovat sokolím.

AMETYST je minerál, odrůda křemene různých odstínů fialové barvy. Jako kámen měl probouzet bdělost mysli, zasvěcovat do tajných věd a zesilovat vyšší duševní schopnosti. Také je používán valternativní medicíně pro své údajné léčebné účinky.

KŘEMEN je nejúčinnější léčivý krystal a nejsilnější zesilovač energie. Pomáhá najít správnou rovnováhu těla a mysli. Křemen napomáhá soustředění a klepší paměti. Je tedy velmi vhodné ho umístit do pracovního prostředí

RŮŽENÍN je velmi důležitý pro srdce a srdeční čakru. Růženín přináší mír a pohodu. Je velmi důležitý pro lásku, proto je nejlepší umístit ho vložnici.

AKVAMARÍN je kamenem dobré pohody odstraňujícím depresi a vyčerpání. Díky akvamarínu budete plni inspirace a duševní energie.

ACHÁT nám pomůže svnitřní rovnováhou a sebevědomím. Dodává odvahu a pomoc při rozhodování. Je tedy ideální vpracovním prostředí.

ANGELIT pomáhá při velké psychické zátěži, dodává jistotu a sebedůvěru, zmírňuje komplexy méněcennosti a nedocenění, stres.

AVANTURÍN podporuje duševní zdraví, sebehodnocení, navozuje klid, rovnováhu a rozkládá negativní emoce.

přečtěte si také:


Přečtěte si také