Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
Reklama
Reklama

Užitečné knoflíky, které leccos podrží

Multifunkční panely na stěnu.
Vydáno: 07.01.2016
Manolo se hodí kamkoliv
Manolo se hodí kamkoliv Autor: Brancadesign.it
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Život je nevyzpytatelný, a tak kde dosud stačila jedna polička, najednou je třeba ji vyměnit za jinou větší nebo přidat další. Že se vám už nechce znovu vrtat do zdi? Kdybyste si pořídili Manolo, už nemusíte. V Itálii vznikl zajímavý systém panelů na uskladnění čehokoliv. Umí se proměnit podle momentálních potřeb svých majitelů.

Designéra Ilaria Brancu zaujala potřeba variabilních skladovacích ploch natolik, že vymyslel multifunkční systém Manolo. Vypadá jako dětská hračka. Na zeď připevníte jen základní desku s dřevěnými knoflíky a pak už mezi ně nebo na ně nasouváte jednotlivé poličky a ramínka, případně knoflíky rovnou využijete jako jednoduché věšáky.

Moduly mohou být i širší Foto:

Manolo nemusí sloužit jen v chodbě u vchodových dveří, může se stát i nočním stolkem, malou knihovničkou, závěsným systémem v koupelně apod. Podle svého vkusu si navíc můžete vybrat základní panely v několika barevných provedeních.

Podívejte se na video:

Variabilní policový systém

(fis)

Mohlo by vás zajímat:

Poličky mohou skvěle doplňovat další úložné prostory v jakémkoli pokoji.

Krásné i praktické aneb 12 vtipných nápadů, jak udělat poličky až pod stropem

Co to je? Poličky nebo knihovna? Nebo...?

Šestnáct tipů na originální poličky

Článek je zařazen v:
Reklama