Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Beru na vědomí
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat

reklama

Luxus za málo peněz. Triky, jak bude váš domov působit dražším dojmem

V mnoha případech je zapotřebí jen trocha lepidla, barvy, kus zajímavé látky nebo materiálu a spousta fantazie. S takovým vybavením pak dokážete vykouzlit zcela nové kousky do vašeho interiéru. Perfektní na tom je fakt, že nikdo nebude vlastnit stejnou věc.
Vydáno: 13.09.2018
Jak vylepšit interiér, aby působil draze
Autor: Buzzfeed.com Jak vylepšit interiér, aby působil draze

Pokud se vám nehodí starý kus čehokoliv, co máte doma, zamyslete se nad tím, zda již nastal opravdu čas se určité věci zbavit. Stejně tak, jako můžete předělat celý nábytek, můžete vylepšit opravdu cokoliv, co máte doma.

Pokud se vám nelíbí váš starý bílý větrák, přestříkejte ho na bronzovou barvu. Stejně tak můžete vylepšit věci ve své koupelně. Na internetu koluje nespočet rad, jak vylepšit interiér jakéhokoliv pokoje. Většinou nepotřebujete nic víc než kus velké fantazie.

Jestli vám vaše koupelna připadá neuklizená, zkuste srolovat ručníky do ruliček. Koupelna tím dostane úplně nový nádech.

Podívejte se do naší galerie a nechejte se inspirovat.

Přečtěte si také:

 

Jak kombinovat vzory a barvy a nic nepokazit?

Jak pracovat s látkami v interiéru? Máme tipy od textilní designérky

Jak domů dostat radost?

10 nápadů z interiérového designu, které vám domů přinesou radost

Článek je zařazen v: inspirace , DIY , rekonstrukce , bydlení , byt , úprava , interiéry

reklama