Jeskynní koupelna se skrývá pod nádhernou vilou na pobřeží. Dům navštívila i princezna Diana

Sklep má kdekdo, ale jeskyni jen tak někdo nevlastní. Na jihoanglickém pobřeží stojí krásná vila s modrou fasádou, která se může pyšnit koupelnou v jeskyni. I zbytek interiérů je originální a elegantní. Dům dokonce navštívila princezna Diana.

Světlou vilu srozlehlou zimní zahradou najdeme vkopci nad městem Hastings. Zvenku dům působí nenápadně. Vyčnívá hlavně svou blankytně modrou fasádou. Interiér je ale pohádkový. Kombinuje současný design se starými kousky nábytku a vytváří pohodlnou atmosféru jako ze společenských románů.

Úžasná je zimní zahrada, která je téměř tak veliká jako zbytek domu. Není sice udržovaná, ale nedbalost jí dodává atmosféru. To nejzajímavější se ale nachází pod zemí. Součástí domu je totiž jeskyně, do které majitelé umístili koupelnu svanou na nožičkách.

Temná místnost vytesaná do skály by byla bez užitku, ale koupelny často bývají vtemných místnostech jen smalými, nebo dokonce žádnými okny, tak proč lázeň neumístit sem? Výsledek je perfektní. Surové stěny kontrastují sluxusní vanou a zlatými kohoutky.

Další zajímavé interiéry:

Sdílejte článek

Přečtěte si také