Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
Reklama

Čtyřpodlažní byt je skvěle prosvětlený. Nahlédněte do netradičního mezonetu

Italská města skrývají ve svých centrech mnohé architektonické poklady. Jsou to ale i živoucí metropole, kde najdeme mnoho příkladů, jak se dá skloubit zajímavé moderní bydlení s prostorovým omezením vycházejícím z historického rozložení budov. Pojďte s námi navštívit netradiční byt, který zabírá až čtyři podlaží.
Vydáno: 05.03.2019
atypický čtyřpodlažní byt
Autor: www.mgark.it atypický čtyřpodlažní byt
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Abychom si jej mohli prohlédnout, odcestujeme na sever Itálie do Benátska, do krásného města Padova. Každého, kdo slyší o rozloze apartmánu – 350 m2 –, musí napadnout, že jde o velmi prostorné místo k bydlení. Tím také je, i když v netradiční podobě.

Netradiční terasy vypadají skvěle
Autor: www.mgark.it Netradiční terasy vypadají skvěle

Díky architektonickému provedení interiéru od studia Michele Gambato Architect, MGARK se v bytě „na výšku“ cítíte příjemně a máte pocit prostoru a světla. Do bytu se vchází v prvním patře. V přízemí se nachází prostor, který lze využít jako komoru nebo třeba jako klubovnu pro děti. Vešel by se sem klidně i pingpongový stůl.

Podívejte se, jak se bydlí ve čtyřpodlažním bytě:

Díky světle vyvedenému designu je světlo v interiéru dobře rozptýlené. Vyšší patro působí trochu jako terasa, z níž máte dobrý přehled nad tím, co se děje níže. Pod podlahou této „terasy“ se skrývají koupelna i prostor se skříněmi, kde se lze pohodlně svléknout z kabátu nebo obout boty.

Starší apartmán nově pojatým interiérovým řešením pěkně prokoukl

Rekonstrukce historického domu: Architekti ukázali, jak na to. Tady se bude příjemně bydlet

Ke starší italské vile přiléhá velká zahrada. Z druhé strany domu je pak úzká ulička.

GALERIE: Architekti zachránili starou italskou vilu. Nahlédněte, jak stylově vypadá po rekonstrukci tato letitá dáma

Po nezvyklých schodech, které svým vzhledem zdobí prostor druhého podlaží, vystoupáme až do nejobývanější části domu – kuchyně a ložnice. Obě místnosti jsou dobře osvětlené, a tak si tu architekti mohli dovolit tmavší odstín podlahy.

fis

Článek je zařazen v: design , architektura , Itálie , mezonet
Reklama