Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
Reklama

I na balkoně si můžete vypěstovat nádherný keř růží. Jak, poradí Gondíci s. r. o.

Spousta chytrých nápadů. Sledujte pořad Gondíci s. r. o. v sobotu v 17.25 na Primě.
Vydáno: 19.06.2015
I na balkoně můžete pěstovat růže
I na balkoně můžete pěstovat růže Autor: FTV Prima
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Adéla a Dalibor Gondíkovi jako manažeři rodinné firmy chtějí Čechy inspirovat a nadchnout pro nové zážitky. A pomáhají jim v tom odborníci z nejrůznějších oborů.

K létu patří slunce a voda, proto i v dalším díle pořadu Gondíci s. r. o. bude pokračovat miniseriál o bazénech. Tentokrát se diváci dozvědí, jak pečovat o vodu v bazénu, aby se nekazila. Také jim odborníci poradí, jak v létě správně pečovat o jezírko nebo jak si vytvořit stín na zahradě pomocí polykarbonátového zastřešení pergoly. Teplé letní dny přímo vybízejí k zahradním slavnostem, a tak floristka ukáže tipy a triky, jak nápaditě připravit slavnostní stůl. To, že i v nádobách lze úspěšně pěstovat růže, ukáže sourozencům specialistka na růže.

Na výlet se Gondíci s. r. o. podívají do policejního muzea, které potěší všechny milovníky detektivek a dobrodružných seriálů. V rubrice věnované návštěvám interiérů se Gondíci s. r. o. podívají do domu ze 70. let. Co to je raw food a jak si takové pokrmy připravit, představí propagátor této stravy v části zvané FRESH. Milovníky nablýskaných aut zase potěší rada, jak si můžou svého miláčka ošetřit pomocí nanotechnologií.

Podívejte se na ukázku:

Gondíci s. r. o. (16) - upoutávka

Magazín Gondíci s. r. o. pro současného diváka, kterého baví žít, hrát si a rozšiřovat si obzory. Sledujte další díl 20. června v 17.25 na TV Prima!

(web)

Mohlo by vás zajímat:

Hřešte bez obav z tlousnutí

Je báječný! Nepečený jahodový dort, na který všechny dostanete

Dobré jsou i sirupy z bylinek

Připravte si chutný domácí sirup z bylinek, fialek či levandule

Článek je zařazen v: Gondíci s. r. o.
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama