Bydlení

12. června 2015 04:50

Markéta Zídková

Jak si doma připravit vlastní bylinkovou sůl do koupele, poradí Gondíci s. r. o.

Najdete nás v sobotu v 16.25 na Primě.

Ani další díl pořadu Gondíci s. r. o. vás nebude nudit. Dozvíte se, jak renovovat staré dveře nebo jak se dá zdít nasucho při stavbě zdí domů i plotů. Odborník vám poradí, jak si správně vybrat nové dveře a okna. Sezona letních plodin začíná, a tak nebude chybět ani reportáž, jak účinně ochránit zahradu proti slimákům. V rubrice FRESH se pak budou Gondíci věnovat bylinkám a zpracování ovoce – budou si například připravovat domácí sirupy. Léto je ve znamení rozkvetlého lučního kvítí, proto floristka poradí Adéle a Daliborovi, jak si mohou uvít romantický letní věnec z lučního kvítí.

Zahradní architekt zase poskytne inspiraci i cenné rady a ukáže divákům další designovou zahradu. Relaxovat v bylinných koupelích nemusí být nákladná záležitost. Odbornice na bylinkové koupele poradí, jaké bylinky jsou vhodné, a prozradí i návod, jak si lze doma koupelovou sůl připravit. A jeden z nejlepších tanečníků swingu a stepu Zdeněk Pilecký předvede tanec zvaný Lindy hop, který vychází z charlestonu…

Podívejte se na ukázku:

Adéla a Dalibor Gondíkovi jako manažeři rodinné firmy chtějí Čechy inspirovat a nadchnout pro nové zážitky. A pomáhají jim v tom odborníci z nejrůznějších oborů.

Magazín Gondíci s. r. o. pro současného diváka, kterého baví žít, hrát si a rozšiřovat si obzory. Sledujte další díl 13. června v 16.25 na Primě!

(web)

Mohlo by vás zajímat:

Sdílejte článek
Štítky zahrada dům sůl TV Prima Dalibor Gondík

Přečtěte si také