Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
Reklama

Jak si na balkoně vypěstovat ovoce a zeleninu? Poradí Gondíci s. r. o.

Co vše lze pěstovat na balkoně, se podívejte v pořadu Gondíci s. r. o. v sobotu 16.25 na Primě.
Vydáno: 17.04.2015
A už v červnu můžete sklízet!
A už v červnu můžete sklízet! Autor: FTV Prima
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

V dalším díle pořadu Gondíci s. r. o. bude pokračovat jarní seriál o balkonech a terasách. Odborník sourozencům Gondíkovým poradí, jak si mohou v truhlících vypěstovat vlastní ovoce a zeleninu. Kvapem se blíží sezona chřestu, a tak si Adéla s Daliborem v rubrice FRESH uvaří chřestové rizoto. Marian Heczko alias Mikisi zasvětí diváky do tajů hobby jménem Geocaching, kde Češi patří k předním národům, které propadly hledání pokladů. Příznivci zeleně se mohou těšit na reportáž o vertikální zeleni, kdy rostliny mohou díky konstrukci růst ve stěnách a závěsech. Na návštěvu interiéru se Dalibor vydá k mladému muži, který žije single a svůj byt tomu uzpůsobil. Adéla si zase vyzkouší metodu sítotisku a natiskne si na triko svůj vzor.

Běhání je v České republice stále větším fenoménem. Už nestačí jen tak vyrazit do lesa v teplácích. Dalibor se seznámí s ChiRunningem, který kombinuje běhání a staročínské cvičení pro tělo i mysl – taiči. Toto běhání na rozdíl od běžného stylu nezatěžuje svaly ani klouby. Dále se v Gondících s. r. o. dozvíte, jak se vyhnout nevzhledné kůlně na zahradě a vybrat pěkný zahradní domek, kam se vejde potřebné nářadí a vše potřebné pro zahradu. Dozvíme se, jak správně prát a sušit prádlo, abychom ho nezničili, a také praktickou radu, kam na zahradě umístit sušák.

Podívejte se na ukázku:

Gondíci s. r. o. (7) - upoutávka

Vše o pořadu najdete na stránce Gondíci. s. r. o.

Adéla a Dalibor Gondíkovi jako manažeři rodinné firmy chtějí Čechy inspirovat a nadchnout pro nové zážitky. A pomáhat jim v tom budou odborníci z nejrůznějších oborů. Magazín Gondíci s. r. o. pro současného diváka, kterého baví žít, hrát si a rozšiřovat si obzory. Sledujte další díl 18. dubna v 16.25 na  Primě!

(web)

Mohlo by vás zajímat:

Hodí se hrnečky, pekáče, fantazii se meze nekladou

Tip: Vyrobte si krásnou jarní dekoraci ze smaltovaného nádobí

Chia puding je výborný a zdravý

Chia semínka jsou zázrak. Přinášíme recept na smoothie a puding

Gymnastický míč se začal používat již před více než 50 lety v rehabilitaci (ve Švýcarsku). S rostoucí oblibou tohoto cvičení se postupně rozšiřovala i nabídka balančních pomůcek včetně nejrůznějších labilních ploch a plošinek

Zpevněte svalstvo na labilních plošinkách. Gondíci poradí, jak na to

Článek je zařazen v: Gondíci s. r. o.
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama