Zahrada

24. dubna 2015 06:00

Markéta Zídková

Jak si vypěstovat báječné okurky? Poradí Gondíci s. r. o.

Gondíci s. r. o. se na vás těší v sobotu v 16.25 na Primě.

Další díl pořadu Gondíci s. r. o. nabídnemnožství zajímavých témat. Diváci se dozvědí plno užitečných informací o nadkrovní izolaci, především to, jaké jsou trendy v izolačních materiálech. Také další reportáž se bude věnovat stavebnictví, v níž odborník prozradí, jak se zorientovat v sortimentu tmelů a jak tmelit spáry v koupelně i v interiéru. Adélu s Daliborem čeká výlet do Mělníka, kde se projdou historickým centrem a podívají se k soutoku Vltavy a Labe. Odtud se vypraví k technické památce – zdymadlu v Hoříně. Na návštěvu interiéru se Gondíci tentokrát vydají k početné aktivní rodině, která žije ve vile.

V rubrice FRESH naučí japanoložka sourozence připravovat sushi a prozradí jim kolem toho spoustu zajímavých informací. Dalším pozoruhodným tématem je výtvarná technika quilling neboli papírový filigrán, který se skládá z drobných proužků papírů. Léto se blíží a s ním i okurková sezona. Jaké jsou pro letošní sezonu novinky a jaké nakladačky a salátovky si vybrat, poradí všem zahrádkářům zkušený odborník. Zahrádkáře potěší také téma hnojení zeleniny a ovoce, které je v jarní sezoně nanejvýš aktuální.

Adéla a Dalibor Gondíkovi jako manažeři rodinné firmy chtějí Čechy inspirovat a nadchnout pro nové zážitky. A pomáhají jim v tom odborníci z nejrůznějších oborů.

Vše o pořadu najdete na stránce Gondíci s. r. o. Magazín Gondíci s. r. o. pro současného diváka, kterého baví žít, hrát si a rozšiřovat si obzory. Sledujte další díl 25. dubna v 16.25 na Primě!

(web)

Mohlo by vás zajímat:

Sdílejte článek

Přečtěte si také