Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
Reklama

Jak si vypěstovat báječné okurky? Poradí Gondíci s. r. o.

Gondíci s. r. o. se na vás těší v sobotu v 16.25 na Primě.
Vydáno: 24.04.2015
Vlastní okurky...
Vlastní okurky... Autor: FTV Prima
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Další díl pořadu Gondíci s. r. o. nabídne množství zajímavých témat. Diváci se dozvědí plno užitečných informací o nadkrovní izolaci, především to, jaké jsou trendy v izolačních materiálech. Také další reportáž se bude věnovat stavebnictví, v níž odborník prozradí, jak se zorientovat v sortimentu tmelů a jak tmelit spáry v koupelně i v interiéru. Adélu s Daliborem čeká výlet do Mělníka, kde se projdou historickým centrem a podívají se k soutoku Vltavy a Labe. Odtud se vypraví k technické památce – zdymadlu v Hoříně. Na návštěvu interiéru se Gondíci tentokrát vydají k početné aktivní rodině, která žije ve vile.

V rubrice FRESH naučí japanoložka sourozence připravovat sushi a prozradí jim kolem toho spoustu zajímavých informací. Dalším pozoruhodným tématem je výtvarná technika quilling neboli papírový filigrán, který se skládá z drobných proužků papírů. Léto se blíží a s ním i okurková sezona. Jaké jsou pro letošní sezonu novinky a jaké nakladačky a salátovky si vybrat, poradí všem zahrádkářům zkušený odborník. Zahrádkáře potěší také téma hnojení zeleniny a ovoce, které je v jarní sezoně nanejvýš aktuální.

Adéla a Dalibor Gondíkovi jako manažeři rodinné firmy chtějí Čechy inspirovat a nadchnout pro nové zážitky. A pomáhají jim v tom odborníci z nejrůznějších oborů.

Vše o pořadu najdete na stránce Gondíci s. r. o. Magazín Gondíci s. r. o. pro současného diváka, kterého baví žít, hrát si a rozšiřovat si obzory. Sledujte další díl 25. dubna v 16.25 na Primě!

(web)

Mohlo by vás zajímat:

Čerstvý chřest, hrášek, rýže a sýr...

Báječný recept z Gondíků na krémové rizoto s hráškem a chřestem

Gymnastický míč se začal používat již před více než 50 lety v rehabilitaci (ve Švýcarsku). S rostoucí oblibou tohoto cvičení se postupně rozšiřovala i nabídka balančních pomůcek včetně nejrůznějších labilních ploch a plošinek

Zpevněte svalstvo na labilních plošinkách. Gondíci poradí, jak na to

Sázená vejce po myslivecku

Naučte se s Gondíky sázená vejce po myslivecku

Článek je zařazen v: Gondíci s. r. o.
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama