návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat

Nejoriginálnější nápady na ozdobení halloweenské dýně

Aktualizováno: 23.09.2020
Léto je nenávratně pryč, my se ani nenadějeme a budeme zdobit vánoční stromeček. Mezi tím nás však čeká nádherné podzimní období, které je čím dál tím více spojované s anglosaským lidovým svátkem Halloweenem.

reklama

Tradičními znaky Halloweenu jsou vyřezávané dýně se svíčkou uvnitř. Někdo však vyřezávání a dlabání nemá rád ať už z jakéhokoliv důvodu. Někdo na to zkrátka nemá talent, jiní chtějí výzdobu svěřit do rukou dětem, proto se vyhýbají ostrým předmětům a někomu se strašidelné dýně zkrátka nelíbí.

Washi pásky poslouží dokonale
Autor: Pinterest Washi pásky poslouží dokonale

Pokud patříte do skupiny lidí, kteří by si rádi vyzdobili byt či dům v duchu netradičního podzimu, máme pro vás hned několik originálních nápadů, jak na to.

STAČÍ BARVA

Jedním z nejjednodušších triků, jak originálně upravit dýni, je obarvení její spodní části. Výsledek je více než okouzlující.

TŘPYTKY

Pokud vám nevadí, že se po této ruční práci bude lesknout celý byt a možná i domácí mazlíček, máme pro vás výzvu – zkuste oranžovou krásku vylepšit pomocí lepidla a třpytek.

VESELÉ TVARY

Velmi dobrou pomocnicí vám bude obyčejná vrtačka. Uvidíte, jak nádherné dekorace pomocí tohoto nástroje vykouzlíte.

MALŮVKY

Nebojte se použít velkou škálu barev. Dekorace dostane nový a originální rozměr.

Duhové krásky
Autor: Pinterest Duhové krásky

PESTRÉ LEPENKY

K dalšímu vylepšení nám postačí washi pásky, které koupíte v každém papírnictví. Stačí i jednobarevná lepenka a výsledek může být ohromující.

Přečtěte si také:

Tvoření s dětmi

Podzimní prázdniny jsou tu! 13 nápadů, co vyrábět s dětmi během volna

Jak skladovat zeleninu

Víme, jak skladovat ovoce a zeleninu po celý rok!

reklama

Článek je zařazen v: Halloween , inspirace , podzim , dýně , dušičky , podzimní inspirace , bydlení , dekorace , barvy , DIY , dlabání , vyřezávání

reklama

Přečtěte si také