Jak na to

23. ledna 2019 15:22

maku-la@seznam.cz

4 osvědčené tipy na valentýnské dárky pro něj

Svátek všech zamilovaných je za dveřmi. I přesto, že nejste třeba zrovna přívrženci tohoto amerického svátku, svému milému radost udělat můžete.

Den svatého Valentýna se vanglosaských zemích slaví od nepaměti. Čím dál tím více prosakuje i do našich zvyků. Někteří tomuto svátku však nemohou přijít na jméno, ale řekněme si upřímně, kdo rád nedostává dárky? Potěšte svého milovaného na den všech zamilovaných nebo zkrátka jen tak, protože ho milujete. Tady máte tipy, které ho zaručeně potěší.

1. Zajděte na sportovní utkání

Ať se jedná o fotbal, hokej, nebo tenis, zaručeně ho pořádným turnajovým dárkem potěšíte. Není nad to, když se svým milým zajdete na něco, co má tak rád. Bude si vás vážit a rozhodně mu uděláte velkou radost.

2. Stylová květina pro muže

I chlapi mohou dostat květiny. Zkuste ale takovou, kterou bude možno celou sníst. Co takhle vyrobit salámovou nebo šunkovou variantu? Kzahození není ani květina vyrobená zjiných potravin. Chlapi jsou vesměs všichni stejní, ale chutě se jim mohou výrazně lišit.

3. Opilé srdce

Pokud máte opravdu o trochu romantičtější náladu, vyrobte mu zamilované kartonové srdce, ve kterém se bude skrývat milé překvapení. Takový malý Jack Daniel's do kapsy se hodí na nejednu jarní či letní párty u táboráku. Za půl roku jako když miniatury najde.

4. Řekněte mu, že je superhrdina

Každý chlap chce být drsňák. Vyrobte mu vtipný obrázek, kde mu vyznáte superhrdinskou lásku. Pokud máte podobný smysl pro humor, určitě bude nadšený. Malé postavičky zkomiksu si rád vystaví na poličku ke svému počítači. Lehce je seženete vkomiksových obchodech.

Další tipy na valentýnské dárky najdete tady.

Pokud chcete svou lásku překvapit originálním valentýnským přáním nebo citátem, inspiraci můžete načerpat zde.


Přečtěte si také