Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
Reklama

GALERIE: 15 instalatérů, kteří skvěle odvedli svoji práci. Tohle by nezvládl každý!

Manuální zručnost a inteligence jsou dvě odlišné věci a ne každému se do vínku bohužel dostaly obě. Důkazem jsou tyto "skvěle" odvedené práce instalatérů, kteří u nich hlavu rozhodně nepoužili. Podívejte se!
Vydáno: 12.04.2018
Tady instalatéři odvedli skvělou práci!
Autor: Reddit Tady instalatéři odvedli skvělou práci!
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Pokud vám praskne trubka v koupelně či potřebujete rychle opravit toaletu, většinou jste rádi, když nějaký instalatér má čas a okamžitě přijede. Bohužel někdy to může být šlápnutí z bláta do louže a pracovník mnohdy napáchá více škody než užitku. A nakonec jej stejně musíte ještě zaplatit. 

Následující případy jsou ale přece jen extrémní. Podívejte se na patnáct situací, nad kterými zůstává rozum stát. Nebo si dokážete představit, že byste instalatérovi zaplatili za to, že vám přidělá pouze polovinu toalety, ucpe prasknou trubku zátkou od vína (které dost možná před pracovním výkonem vypil) nebo pod protékající pisoár dal jednoduše jen igelitový pytel?

(red)

Další články:

Nejhorší designové faily.

GALERIE: 20 designových failů, které museli vytvořit jen totální šílenci

Tohle se vážně nepovedlo...

GALERIE: 13 vtipných designových failů, které jste ještě nikdy neviděli. Tohle se vážně nepovedlo...

Takhle vypadá kapslový hotel

GALERIE: Navštivte první kapslový hotel v Británii. Takhle si Evropané zvykají na japonský „komfort“

Článek je zařazen v: Galerie , bydlení , práce , záchod , koupelna , vtip , toaleta , parodie , kuriozity , bizár , instalatér , ironie
Speciály:
Reklama