Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
Reklama

GALERIE: Nahlédněte do luxusního mini hausbótu. Nabízí nespoutané dobrodružství bez ztráty pohodlí

Máte dobrodružnou duši a dlouho nevydržíte na jednom místě? Zároveň si ale nepotrpíte na nekonečné čekání na letišti a striktně daný odletový řád? Pak by pro vás mohlo být řešením bydlení na vodě. Třeba tento luxusní mini hausbót vám zajistí svobodu i pohodlí zároveň. Podívejte se do jeho interiéru.
Vydáno: 13.04.2018
Z obývacího pokoje je úchvatný výhled.
Z obývacího pokoje je úchvatný výhled. Autor: profimedia.cz
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Hausbót je geniální kříženec domu a lodě, který svému majiteli umožňuje kdykoliv se přemístit, kam se mu zrovna zachce, ale zároveň neztratit svůj domov a pohodlí. Dnešní huasbóty se navíc už co do vybavení, modernity a luxusu často vyrovnají běžnému rodinnému domku, ale oproti nim jsou ověnčeny příslibem dobrodružství, svobody a sepětí s přírodou.

Luxus na vodě

Podobně jako tento luxusní mini hausbót, který vytvořila německá firma Nautilus Hausboote. Flexibilní bydlení na vodě nabízí prostorný obývací pokoj s krbem a prosklennou terasou, ze které je úžasný výhled na klidnou hladinu. Úchvatný výhled je i z ložnice, která je koncipovaná jako menší kajuta, nechybí ani moderní kuchyně nebo dřevem obložená koupelna. Střecha hausbótu je pak upravená tak, abyste se na ní mohli opalovat či jen tak relaxovat. 

Firma dává zájemcům vybrat ze čtyř různých návrhů hausbótu, aby si na své přišel i ten nejnáročnější zákazník. O nízkorozpočtové bydlení se nicméně nejedná. Cena nejzákladnějšího modelu, který má 13 metrů na délku a 42 metrů čtverečních obytného prostoru, začíná na 190 000 euro, tedy asi 4 750 000 korun.

Podívejte se do galerie. Umíte si představit bydlet na vodě?

 

(red)

Další články:

Takhle vypadají domky z 3D tiskárny

Levné bydlení z 3D tiskárny: Podívejte se, jak budou vypadat moderní domy za 200 tisíc korun

Kieran už bydlí

Takhle bydlí bezdomovci: Teenager se nastěhoval do stylového kontejneru. Podívejte se dovnitř

 

Bydleli byste v takovém hausbótu?

GALERIE: Bydlete v plovoucím vejci. Netradiční hausbót má houpací síť i sprchu

Článek je zařazen v: jaro , bydlení , voda , léto , dobrodružství , pohodlí , luxus , hausbót , alternativní bydlení , houseboat , minidům , bydlení na vodě
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama