Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
Reklama

25 tipů pro vánoční pečení. Aby příprava cukroví byla radost

Na pečení cukroví je zatím čas, jste si ale jistí, že vám nic nechybí? Nebo co si zjednodušit život a pořídit si nějakou chytrou věcičku – třeba silikonový vál, který po pečení jednoduše srolujete, takže nezabírá místo.
Vydáno: 25.10.2016
Naše kuchyně čeká po roce znovu zatěžkávací zkouška. Zkontrolujme už teď, jestli máme opravdu všechny pomůcky na pečení.
Autor: Luxurytable.cz Naše kuchyně čeká po roce znovu zatěžkávací zkouška. Zkontrolujme už teď, jestli máme opravdu všechny pomůcky na pečení.
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Ta správná doba na pečení vánočního cukroví teprve přijde, ale ještě než začneme přemýšlet o tom, kolik druhů letos připravíme a začneme chystat rozpisy tolik důležité pro nákup surovin, mohli bychom provést inventuru v kuchyňských zásuvkách a policích. Zatím je ještě dostatek času na dokoupení všeho, co při přípravě vanilkových rohlíčků a lineckých koleček budeme potřebovat.

Zapojte děti. Sedmidílná sada na pečení je určena přímo pro ně. S vlastním válečkem a vykrajovátky určitě hodně pomohou. Cena: 249 korun Foto: Zapojte děti. Sedmidílná sada na pečení je určena přímo pro ně. S vlastním válečkem a vykrajovátky určitě hodně pomohou. Cena: 249 korun; foto: Ikea

Ve většině domácností se pečení vánočního cukroví svým objemem a časovou náročností naprosto vymyká tomu, co se v kuchyni běžně děje v průběhu zbytku roku. Něčeho tedy bývá potřeba víc – například plechů, mís nebo krabic na ukládání hotového pečiva. A některé kuchyňské pomocníky vytahujeme vlastně jen kvůli přípravě tradičního drobného pečiva – řeč je samozřejmě o různých vykrajovátkách a formičkách. V tom největším zmatku před samotným pečením bychom mohli ale také například zjistit, že nemůžeme najít louskáček na ořechy, váhu nebo nemáme jak namlít mandle.

Připravili jsme pro vás velký přehled pomocníků. Přípravu na Vánoce vám zpříjemní a usnadní. Podívejte se do naší fotogalerie, třeba vás inspiruje k doplnění potřebného vybavení:

(bras)

Mohlo by vás zajímat:

Vánoční trendy 2016. Jaké ozdoby letos pofrčí? - Obrázek 1

Vánoční trendy 2016. Jaké ozdoby letos pofrčí?

Po zásahu designérů vznikla útulná kuchyně

Proměna: Z nudle útulná kuchyně v anglickém stylu

Fantazie designéra proměnila stínítko v otevřený podstavec, ze kterého se světlo rozlévá v překvapivém úhlu. Stolní lampa Angulo z masivního jasanového dřeva udělá dojem na první pohled. Cena: 4980 korun

20 tipů, jak přivítat podzim v obýváku

Článek je zařazen v: Vánoce , pečení , cukroví , kuchyně
Speciály:
Reklama