reklama

Last minute dárky: Co dát pod stromeček, když je 24. prosince a vy ještě nic nemáte?

Matouš Hartman
24. prosince 2017
Je Štědrý den ráno a vy pořád ještě nemáte dárky. Případně jste na někoho (nebo na víc lidí) zapomněli. Co dělat? Obchody už mají zavřeno a ve večerce moc dárků neseženete. I tak se dá dostat z téhle situace s elegancí.
reklama

Obálka

Klasická metoda, kterou praktikují zejména babičky. Je to ale záchrana, která funguje. Němcová, Palacký nebo dokonce Destinnová s Masarykem ještě nikdy nikoho neurazili. Není to zrovna originální řešení, nicméně alespoň víte, že jste peníze nevyhodili jen tak, že je případně vyhodí obdarovaný.

Poukázka

Elegantnějším řešením je nákup poukázky, kterou můžete vytisknout doma, srolovat, ovázat mašlí a hned předat. Takových poukázek seženete na internetu hromadu. Můžete věnovat večeři, nějaký zážitek, návštěvu muzea nebo nějakého sportoviště. Případně kupte poukázku na určitou sumu peněz do oblíbeného obchodu obdarovávaného. Eshopy tuto možnost nabízejí běžně.

Poukázka dá obdarovanému volnost výběru, Foto: istock.com

Splněné přání

Pokud jste kreativnější, vymyslete vlastní poukázku, přání, které obdarovanému splníte. Budete originální a zaujmete. Chce vaše drahá polovička na dovolenou? Připravte jí vlastní poukázku na cestu k moři. Rezervaci ubytování nebo letenek/jízdenek už můžete nechat na leden.

Dovolenou milujeme všichni, Foto: istock.com

Benzinka

Benzinky budou mít otevřeno. Můžete zde sehnat alespoň čokoládové případně filmové dárky nebo plyšáky. Ideální řešení, když jedete za vzdálenějšími příbuznými, a prostě nevíte co koupit. Sladké neurazí, a pokud ho dotyčný nejí, najde ve svém okolí někoho, kdo se snězení bonboniéry milerád zhostí.

Čokoláda se hodí skoro vždycky, Foto: istock.com

DIY dárky

Děti malují obrázky, vy můžete vytvořit něco sofistikovanějšího. DIY projektů najdete na internetu spoustu, na část z nich budete potřebovat jen věci, které najdete doma. Ušetříte tak peníze a zároveň dáte něco originálního. Mrkněte na tipy za nšeho webu:

(mh)

Další články:

Sílejte článek
Zobrazit komentáře ke článku
reklama