Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat

Brusinková barva stěn vytvořila neuvěřitelně výrazný obývák

Býk by se tu zbláznil.
Vydáno: 27.07.2016
Konferenční stůl krásně zobrazuje moderní přístup k vybavení domácnosti. Hrubé dřevo desky stolku a průhledná umělá hmota jeho nohou k sobě padnou, i když jsou tak odlišného původu. FOTO: Hgtv.com, Brian Patrick Flynn

Moderní interiéry mohou mít jakýkoliv barevný nádech. Těch světlých a přímo bílých vídáme spoustu. Co ale třeba taková červená či chcete-li vínová? I tak se dá pojmout barva stěn. Odkazuje trochu na zámecké tapety. Interiér, který vám dnes nabízíme, se však s historií potkává jen vzdáleně. Je dnešní a druhý takový byste jen těžko hledali.

Před nevšedně pojatým designem pokoje postrádal tento prostor barvu a šarm. Interiérový designér a TV producent Brian Patrick Flynn přesně vystihl, jaká radikální změna byla třeba. Vyměnil se nábytek, stěny byly potaženy sytě vínovou tapetou a kabely zmizely za dřevěným obložením. Tapeta pak dokázala spojit všechny použité materiály na stěnách v jeden celek.

Vínový pokoj není až tak tmavý, jak by se mohlo zdát. FOTO: Hgtv.com, Brian Patrick Flynn
Vínový pokoj není až tak tmavý, jak by se mohlo zdát. FOTO: Hgtv.com, Brian Patrick Flynn
Hgtv.com

Příruční stolky jsou z hrubého dřeva a i stojací lampa vnáší do prostoru příjemný nádech přírody. Hgtv.com, Brian Patrick Flynn  Foto:

Brusinková barva stěn byla doplněna o akcenty modré na závěsech, bílou barvu pohodlného gauče a hnědou, která svým tmavým odstínem snížila pocitově strop a v desce stolu a příručních stolků dodala prostoru prvek hrubší textury. Další podobnou naleznete na koberci s drsnějším vzorem.

Nezvykle byly pojaty i dosud fádní dveře. Potažené vinylovou fólií, která simuluje kůži, v sytě vínových zárubních najednou získaly svou osobitou tvář.

Domácí atmosféru doplňují polštáře s rozličnými vzory a mix větších obrazů, z nichž každý upoutá něčím zajímavým váš pohled.

Takový pokoj hřeje, už jen do něj vkročíte. Že by to byl ten pravý typ, jak si v létě pohrát s některou z místností, aby s vámi v zimních měsících netřásl chlad? Přinejmenším jde o pozoruhodný interiérový design. Foto: Hgtv.com, Brian Patrick Flynn.

Foto: Hgtv.com, Brian Patrick Flynn

(fis)

Mohlo by vás zajímat:

Fascinující architektura interiéru je reprezentativní a hravá zároveň. Foto: Eric Laignel (arch.,dsgn: David Hotson & Ghislaine Viñas Interior Design)

Třípodlažní penthouse v New Yorku díky své nápaditosti své majitele nikdy neomrzí

Mladý manželský pár šel ale jinou cestou

Byt „Citron“ na Praze 9 má šťávu

Že by nějaká restaurace s výhledem? Ne, to je rodinný dům – chytře vymyšlený!

Dům od ateliéru 3+1 architekti nabízí úchvatný výhled na Labe

Reklama
Článek je zařazen v: obývací pokoj, červená barva stěn, Brian Patrick Flynn
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama