návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat

Dřevo a kůže: Zařiďte si dokonalý interiér podle božského Ralpha Laurena

skrivaa , Vydáno: 05.09.2018
Interiér podle Ralpha Laurena
Autor: pinterest.com/ Interiér podle Ralpha Laurena
Známý módní návrhář během let vytvořil ikonický styl, který definuje, jak by měla bydlet americká smetánka. Nečekejte žádnou modernu, ale luxusní eklektický design, kde nevíte, kam s očima!

reklama

Urbanistická moderna vám nic neříká, nábytek z řetězce nechcete a máte plné konto? Přejete si komfort, kde se mísí luxus, klasika, aristokratická noblesa i jistá venkovská útulnost? Podívejte se na interiéry podle Ralpha Laurena a osvojte si jeho pravidla stylu. Jak to tedy božský Ralph dělá?

1) Maximalismus

Ralph Lauren rozhodně není střídmý, co se interiéru týče. V jeho realizacích najdete spoustu věcí, doplňků a textilií, velkých kusů nábytku i úplných maličkostí, které se skládají jako puzzle do jednoho ohromujícího celku!

Kůže a dřevo vytváří dokonalou symbiózu.
Autor: pinterest.com/wallstreetjournal Kůže a dřevo vytváří dokonalou symbiózu.

2) Dřevo

Ať už leštěné, nebo surového vzhledu, kvalitní dřevěný nábytek z masivu je kostrou Laurenova stylu. Kombinuje klasické kusy z leštěného mahagonu s nábytkem s patinou a vypadá to náramně. Používá dřevěné rámečky, robustní rámy postelí nebo naplavené dřevo jako dekoraci.

Dřevo hraje prim.
Autor: pinterest.com/ Dřevo hraje prim.

3) Přírodní tóny

I když se tu a tam objeví modrá, zelená nebo červená, nejvíce se laurenovský styl opírá o příjemnou paletu přírodních tónů. Absolutním základem je bílá, doplňují ji tóny hnědé, béžové a šedé. S kontrastem s akcenty černé nebo zlaté si umí návrhář vyhrát do maxima!

Okázalost střídá přírodní minimalismus.
Autor: pinterest.com/ Okázalost střídá přírodní minimalismus.

4) Pruhy

Nebyl by to Ralph Lauren, kdyby se doma neobklopil pruhy. Jsou pro jeho tvorbu absolutně typické, zásadní a najdete je hlavně na interiérovém textilu, polštářcích, potazích, ubrusech. Je to zvláštní, ale k celé té noblese se opravdu hodí a přehnaně noblesní interiér trochu polidšťují. Lauren si potrpí také na printy květin, které rafinovaně kombinuje právě s pruhy a kostkou.

Zařiďte si interiér v námořnickém stylu!

Námořnický styl: Pruhy a modro-bílá kombinace promění váš domov v lodní kajutu

Zařiďte si interiér v námořnickém stylu!

Námořnický styl: Pruhy a modro-bílá kombinace promění váš domov v lodní kajutu

5) Detaily

Kde začít? Celé je to vlastně o detailech, spoustě detailů. Doplňky jsou alfou a omegou domácího stylu podle Ralpha Laurena. Navazuje na britská venkovská sídla plná obrázků, deček, koberečků, sošek a polštářů. Čím víc, tím lépe. Ale pozor, není to jen tak nějaký chaos, nýbrž precizně promyšlené puzzle dokonalého vkusu!

Důraz na detaily.
Autor: pinterest.com/ Důraz na detaily.

6) Kůže

Snad v každém pořádném interiéru podle Ralpha najdete nějaké kožené sofa, křeslo nebo alespoň podnožku. Kůže k jeho interiérům prostě patří a dodává jim luxusu a šarmu venkovského šlechtického domu. Nezapomeňte proto na kůži a nebojte se ani té s letitou patinou!

Vše laďte do stejných materiálů a tónů.
Autor: pinterest.com/ Vše laďte do stejných materiálů a tónů.

 

Inspirujte se v galerii interiérem podle Ralpha Laurena.

(KU)

reklama

Článek je zařazen v: Ralph Lauren , luxus , inspirace , kůže , dřevo , přírodní materiály , styl , elegance , interiéry

reklama

Přečtěte si také