Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
Reklama

GALERIE: Mladá rodina proměnila svůj nudný obývák v hravé, barevné a pozitivní místo. Podívejte se

Žít v malém bytě může být zábava. A to dokonce i v případě, že jde o mladou rodinku s jedním capartem a milým psíkem. Nevěříte? Modrý obývák Johna a Kelly Greenwayových vás o tom přesvědčí. Takhle se jim povedla proměna obývacího pokoje, ze kterého dnes září pozitivní energie.
Vydáno: 19.02.2018
Podívejte se na povedenou proměnu.

Na začátku úžasné proměny byl nevalný pocit z nic neříkajícího společného pokoje vymalovaného nudným odstínem béžové barvy. Mladí manželé ale chtěli živé místo plné energie, kde by se dobře cítili oni, jejich malý syn i rotvajler Bernie.

Hravé pruhy a veselé barvy

Skromné rozměry pokoje rozšířil designér horizontálními velkými pruhy, které sytým kontrastem modré a bílé navozují nejen pocit většího prostoru, ale jako by nás odnášely k mořskému pobřeží, kde vane čerstvý osvěžující vánek. Bílomodré ladění doplňují další barvy. Nejvýraznější z nich je růžová, která působí vlahým, klidným a milým dojmem a provokující oranžová s hnědým nádechem. Hravost pak dodávají ornamenty na potazích, koberečku i závěsech.

Pokoj je rozdělený do dvou zón. V té velmi pohodlné můžete sledovat televizi nebo odpočívat a druhá blíže u oken dobře poslouží ke hraní her nebo neformálnímu stolování. Gauče nejsou přitisknuté ke stěně, jak bývá častým zvykem u nás. Naopak vytvářejí za opěradly možnost průchodu a zároveň svým rozestavením vytvářejí dojem jakéhosi pohodlného rodinného hnízdečka, kde se všichni, a hlavně spolu, cítí dobře. Nezkusíte u vás doma také něco takového?

Podívejte se do galerie, jak se proměna malého bytu povedla.

(fis)

Jakou barvu má vaše povlečení?

Jakou barvu má vaše povlečení? Tohle o vás a vašem milostném životě prozradí červené, bílé či třeba modré

Tenhle pokoj může být čímkoli, v co jej malí kluci svou hrou promění.

Podkroví domu se proměnilo v dokonalé klučičí království. Je z něj herna, ložnice i prostor pro dětskou fantazii

Jednoduchý dřevěný nábytek dokresluje industriální nádech bydlení.

GALERIE: Proměna domu v Barceloně zachovala odhalené stěny i nádhernou podlahu. Podívejte se

Reklama
Článek je zařazen v: děti, rodina, obývák, obývací pokoj, proměna, barvy, rekonstrukce, radost, fotogalerie, design, bazar, pruhy, modrá
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama