Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
Reklama

GALERIE: Nahlédněte do království lesku a odlesku. Byt v centru města je plný zrcadel

Bydlet ve středu velkého města se poštěstí málokomu. A ještě méně je těch, kteří obývají v centru moderně upravený byt. Do jednoho takového vás nyní zavedeme. Zrcadlí se v něm nejen jednotlivé plochy, ale i současný pohled na bydlení.
Vydáno: 18.04.2018
Když padne večer, byt se díky žlutému podsvícení zlehka promění. Kuchyně je součástí obýváku. Oddělující sloup maskují zrcadla.
Autor: Productora Audiovisual Když padne večer, byt se díky žlutému podsvícení zlehka promění. Kuchyně je součástí obýváku. Oddělující sloup maskují zrcadla.
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Původně byl celý byt rozdělen do pěti místností, z nichž jedna sloužila jako kuchyň. Nové rozdělení prostoru a jeho vybavení je dílem studia Nook Architects. Po příchodu do tohoto nádherného bydlení se ocitnete v království jemného lesku a odlesku. Zajímavá je především podlaha a pak důmyslně umístěná zrcadla. V chodbě a v obývací části. Nevšední efekt vytváří i žlutavé osvětlení.

Klient si přál dočasné moderní bydlení, které bude využívat během svých občasných pobytů v Barceloně. Zároveň v něm chtěl ubytovávat své přátele. Zařízení přechodného bydlení bývá tak poněkud odlišné, než jaké se hodí do trvale obývané domácnosti, ale v tomto prostoru by se určitě dalo dobře bydlet i natrvalo.

Najdeme v něm nádherně světlý a prostorný obývací pokoj, který je oddělen od centrálního kuchyňského „koutu“ jedním sloupem. Ten však nevnímáte, neboť je pokryt velkoplošným zrcadlem. Ložnice jsou dvě. Ta větší je spojena s koupelnou a vejdete do ní z chodby hned po otevření vstupních dveří do bytu. Menší ložnice je určena pro hosty a koupelnu má umístěnou kousek přes chodbu.

Vstupte a nechte na sebe působit vzdušnost a lesk komfortního bydlení.

(fis)

Foto: http://www.quenieve.com

Další články:

Podobně jako pracovní deska, i varná deska a digestoř vnášejí do kuchyně uhelnatý odstín černé.

GALERIE: Tato kuchyně není žádná šedá myš. Odstíny šedé zde rozehrávají dokonalou harmonii

Dekorujte bez utrácení

Krásné bydlení bez utrácení. Máme 5 triků, jak levně dekorovat byt a nevyhazovat peníze

V tomto moderním rodinném bytě je už od architekta navrženo všude dostatek úložného prostoru.

GALERIE: Nahlédněte do rodinné rezidence plné světla a prostoru. Její důmyslné řešení vám vezme dech

Hlavní je bezpečí.

Zařizujete pokojíček pro malé dítě? Pamatujte především na bezpečnost!

Článek je zařazen v: bydlení , inspirace , obývací pokoj , fotogalerie , zrcadlo , architektura , interiérový design , Světlo , prostor , desing
Speciály:
Reklama