Obývací pokoj

18. dubna 2018 06:00

Tereza Javorová

GALERIE: Nahlédněte do království lesku a odlesku. Byt v centru města je plný zrcadel

Bydlet ve středu velkého města se poštěstí málokomu. A ještě méně je těch, kteří obývají v centru moderně upravený byt. Do jednoho takového vás nyní zavedeme. Zrcadlí se v něm nejen jednotlivé plochy, ale i současný pohled na bydlení.

Původně byl celý byt rozdělen do pěti místností, znichž jedna sloužila jako kuchyň. Nové rozdělení prostoru a jeho vybavení je dílem studia Nook Architects. Po příchodu do tohoto nádherného bydlení se ocitnete vkrálovství jemného lesku a odlesku. Zajímavá je především podlaha a pak důmyslně umístěná zrcadla. Vchodbě a vobývací části. Nevšední efekt vytváří i žlutavé osvětlení.

Klient si přál dočasné moderní bydlení, které bude využívat během svých občasných pobytů v Barceloně. Zároveň vněm chtěl ubytovávat své přátele. Zařízení přechodného bydlení bývá tak poněkud odlišné, než jaké se hodí do trvale obývané domácnosti, ale v tomto prostoru by se určitě dalo dobře bydlet i natrvalo.

Najdeme vněm nádherně světlý a prostorný obývací pokoj, který je oddělen od centrálního kuchyňského „koutu“ jedním sloupem. Ten však nevnímáte, neboť je pokryt velkoplošným zrcadlem. Ložnice jsou dvě. Ta větší je spojena skoupelnou a vejdete do ní zchodby hned po otevření vstupních dveří do bytu. Menší ložnice je určena pro hosty a koupelnu má umístěnou kousek přes chodbu.

Vstupte a nechte na sebe působit vzdušnost a lesk komfortního bydlení.

(fis)

Foto:http://www.quenieve.com

Další články:


Přečtěte si také