návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat

GALERIE: Tato kuchyně není žádná šedá myš. Odstíny šedé zde rozehrávají dokonalou harmonii

skrivaa , Vydáno: 18.04.2018
Podobně jako pracovní deska, i varná deska a digestoř vnášejí do kuchyně uhelnatý odstín černé.
Autor: Flynnside Out Production Podobně jako pracovní deska, i varná deska a digestoř vnášejí do kuchyně uhelnatý odstín černé.
Princezna se zlatou hvězdou na čele sice našla v šedém myším kožíšku skvělou kamufláž, pokud by se ale šedou chtěla odít dnes, pak by srdce prince Radovana pro ni zahořelo okamžitě. Šedá je v kurzu a díky ní proměníte klasickou kuchyň v supermoderní zázemí laskomin. Podívejte se.

reklama

Za dnešní ukázkou působivé renovace interiéru se vydáme do Atlanty v USA. Menší kuchyň, spíš kuchyňské zákoutí už ve své původní podobě dosloužilo, a tak se zkušený designéra Brian Patrick Flynn rozhodl pro radikální změnu.

Jak sám přiznal, šlo o příjemné oživení jeho zajímavé práce. Rozhodl se, že alespoň na chvíli opustí svůj klasický styl výrazných barevných tónů a zkusí vykouzlit moderní prostředí, v němž se to bude hemžit nejrůznějšími odstíny šedé.

Šedá má výhodu, že se podobně jako bílá hodí k mnoha jiným barvám. Dokáže být skvělým základním neutrálním nátěrem stěn. Jak to ale dopadne v kuchyni, když právě barva myšího kožíšku dostane v prostoru ústřední úlohu? Pohádkově! Nečekejte však staré příběhy korunovaných hlav, spíš moderní pohádku pro dospělé v hávu kosmických plavidel.

Podívejte se do galerie, jak skvěle mohou odstíny šedé v kuchyni vypadat.

(fis)

Další články a inspirace:

V tomto moderním rodinném bytě je už od architekta navrženo všude dostatek úložného prostoru.

GALERIE: Nahlédněte do rodinné rezidence plné světla a prostoru. Její důmyslné řešení vám vezme dech

Kolika chyb jste se dopustili vy?

Toto je 11 největších hloupostí při zařizování kuchyně. Kolik jste jich udělali?

Z obývacího pokoje je úchvatný výhled.

GALERIE: Nahlédněte do luxusního mini hausbótu. Nabízí nespoutané dobrodružství bez ztráty pohodlí

reklama

Článek je zařazen v: bydlení , styl , inspirace , fotogalerie , design , domov , architektura , kuchyň , šedá , šedá barva

reklama

Přečtěte si také