Dům a bydlení

28. března 2018 06:00

Tereza Javorová

GALERIE: Nahlédněte do rodinné rezidence plné světla a prostoru. Její důmyslné řešení vám vezme dech

Kdo by si nepřál bydlet v prostorném bytě? Prostor ale není vše. Musíte jej také umět pěkně a smysluplně využít. V naší dnešní návštěvě slunného bydlení uvidíte, že účelnost a příjemný pocit z moderního estetického prostředí jdou ruku v ruce.

VIzraeli si rozhodně na nedostatek slunečního záření stěžovat nemohou. I tak se ale rozhodně žije lépe vbytě, který má vícero oken a zařízení jeho interiéru ještě světlost prostoru umocňuje. Tyto přednosti ve svém projektu bezezbytku využilo interiérové studio Rust Architects.

Interiérový design, který pro rodinný byt jeho architekti navrhli, nejenže dobře oddělil soukromý prostor od společného, ale ještě připravil pro rodinu praktické umístění koupelen sWC, a dokonce vměstnal do bytu i soukromou kancelář.

Když ktomu ještě přidáme barevné provedení a vybraný materiál, pak vše přímo láká byt navštívit. Stačí jej jen trochu zútulnit doplněním osobních věcí a máme ideální bydlení, které osloví většinu mladých rodin.

Pojďte se tedy podívat, jak vypadá příjemné rodinné bydlení, kde se dá žít společně, a přitom si každý může najít trochu toho potřebného soukromí.

Další články:


Přečtěte si také