GALERIE: Byt na čtyřech kolech má i skleník. Tohle všechno se do domu vejde

Posedlost malými domy se stupňuje. Vznikají nové firmy, které se specializují na stavbu miniaturních příbytků nebo jejich pojízdných variant. Další novinka má i skleník. Vypadá to, že minidomy už nejsou jen výstřelkem, ale realitou.

Co vede lidi ke stěhování do malých domů? Nebyl vždycky sen mít velký obývák a kuchyň? V poslední době se prosazují naopak malá stavení, která je snazší si pořídit než se zavázat hypotékou na dlouhé roky dopředu, pokud chcete velký byt.

Nový malý dům se jmenuje Elsa a má všechno, co potřebujete, a dokonce něco navrch. Patří k němu i skleník. Dům je pojízdný a skleník, který se k němu připojuje ze strany, má také podvozek. Skleník supluje zahrádku a navíc způsob jeho připojení k domu poskytuje i prostor pro menší terasu, na niž majitelé umístili houpací lavici.

Mrkněte do galerie, kde najdete, jak stavba minidomu probíhala:

Samotný dům je sice miniaturní, ale celková plocha dosahuje téměř sta metrů čtverečních. Dominuje mu společný prostor, který slouží jako obývací pokoj a kuchyně v jednom. Nad kuchyní najdete ložnici pro dva a dům disponuje i skromnou koupelnou.

Další články:

Sdílejte článek

Přečtěte si také