reklama

návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat

reklama

INSPIRACE: Jde to i bez vrtání! Tipy na výzdobu a dekoraci stěn, když bydlíte v podnájmu

skrivaa , Vydáno: 22.09.2017
Jde to i bez vrtání!
Jde to i bez vrtání!
Jestli jste někdy žili v podnájmu, určitě to dobře znáte. Buď vám přímo majitel bytu zakázal na nově vymalované zdi věšet obrazy, nebo jste si na to zkrátka netroufli. Jak si ale ozdobit zdi, když jsou pro vás hřebíky a vrtačka zapovězené? Poradíme vám!

reklama

 Většina z nás je zvyklá, že k dekoraci zdí v interiéru nejlépe slouží obrazy. Jistě, vždyť právě k tomu účelu také mají sloužit. Vy se ale naštěstí nemusíte omezovat zdaleka jen na umělecká díla v rámu. V dnešní pokrokové době můžete zeď ozdobit prakticky čímkoli, aniž byste museli mít strach, že nebude vypadat stylově nebo moderně. Vlastně to platí spíš naopak: čím víc kreativity prokáže a čím víc popustíte uzdu své fantazii, tím spíš okolí vaše originální nápady ocení. A hraje pro vás ještě jedna věc: z nepřeberného množství materiálů, které jsou dnes na trhu, si určitě vyberete ten, který vám a vašemu bytu bude nejvíc vyhovovat.

Připravili jsme pro vás několik jedinečných nápadů, díky kterým vaše zdi už nikdy nebudou nudné. U některých bude stačit utratit nějaké ty peníze, další si v klidu vyrobíte doma sami. Ať tak či tak, skvělý výsledek je zaručen!

„Chceme pro ostatní to nejlepší.“ Motivační citáty teď frčí. Foto: „Chceme pro ostatní to nejlepší.“ Motivační citáty teď frčí. Foto: www.zoot.cz

Vyjádřete to slovy! Na internetu najdete velké množství plakátů s motivačními citáty, které vám budou dělat radost každý den. Jsou hezké, vtipné, a navíc zdobí. Co víc si přát?

Dokonalá imitace výklenků s vázami a dekoracemi. Ošálí zrak a vypadá opravdu krásně. Foto: Dokonalá imitace výklenků s vázami a dekoracemi. Ošálí zrak a vypadá opravdu krásně. Foto: fuf.cz

Máte rádi květiny, ale ve vaší péči většinou jen trpí? Nevadí. Tyhle 3D samolepky dokonale imitují výklenky ve zdi s vázami plnými květin. Už žádné uschlé větvičky a žádné utírání prachu!

Výroba čtyřlístků vás bude bavit. Navíc ji zvládne opravdu každý! Foto: Výroba čtyřlístků vás bude bavit. Navíc ji zvládne opravdu každý! Foto: http://howaboutorange.blogspot.cz

Jestli nechcete za samolepky utrácet, vyrobte si je sami! Vystřihněte ze zeleného papíru tři srdíčka, slepte je uprostřed v místě, kde se rozdvojují, přidejte stopku a máte hotovo! Pomocí izolepy jimi ozdobte třeba dveře. Stejným způsobem můžete z červeného papíru vyrobit i srdíčka.

Pásky nalepené zdánlivě bez ladu a skladu vytváří při pohledu z dálky velmi pěknou a originální dekoraci. Foto: Pásky nalepené zdánlivě bez ladu a skladu vytváří při pohledu z dálky velmi pěknou a originální dekoraci.Foto: http://www.freckleandfair.com

Znáte japonské washi pásky? Kouzlit můžete snadno i s nimi. Stačí si vybrat libovolnou barvu, nastříhat je na krátké proužky a nalepit na zeď. Vypadá to skvěle, co říkáte?

Na další skvělé tipy, jak si vydekorovat stěny bez vrtání, se podívejte do naší galerie!

(mb)

Další články:
Úžasná dekorace.

Nádherné podzimní dekorace vytvoříte za pár minut! Zkuste věnce i krmítka

Ozdobte si domov tapetami!

Hit sezóny: Samolepicí tapety. Dokážete s nimi zázraky!

U párty spolužáků jde o výjimečný okamžik, tomu by měla odpovídat i dekorace. Například židle můžete nezvykle ozdobit tenisovými nebo badmintonovými raketami.

12 skvělých tipů, jak obohatit dekoraci domácí školní párty

reklama

Článek je zařazen v: dekorace , inspirace , vrtání , fotogalerie , výzdoba , podnájem , nápady , obrazy , tapety , stěny , samolepicí tapety

reklama

Přečtěte si také