Zahrada

11. prosince 2015 04:20

Markéta Zídková

Originální vánoční stromečky na zeď představí Gondíci s. r. o.

V sobotu v 17.05 na Primě.

Dříve než rozsvítíme na adventním věnci třetí svíčku, nahlédneme, jak probíhají předvánoční přípravy v Itálii. Navštívíme totiž spolu s Adélou a Daliborem Itala, který žije v Praze a který se rozpovídá o italských zvycích, uvaří nám specialitu ze severu Itálie jménem zampone, jež se servíruje na Vánoce a sestává z prasečí nožičky s čočkou, a ochutnáme i dezert pannettone. Své chuťové buňky rozjitříme také při pečení klasického cukroví s Gabrielou Kratochvílovou či v dalším díle našeho miniseriálu o jedlých dárcích, v kterém se tentokrát podíváme na přípravu máslových holubiček v hnízdu s papírovými křidélky.

A protože myslíme i na ty, kteří ve svém malém bytě nemohou svá křídla rozevřít tak, jak by si představovali, představíme vám jedinečné nápady na řešení úložných prostor a rozvržení propozice bytu tak, aby se do něj vešlo všechno včetně pracovny. Úsporně, a přesto velmi sofistikovaně lze řešit dokonce i vánoční výzdobu – ukážeme si originální, designové vánoční stromečky ne zeď. Pokud vám stále ještě chybí ta správná inspirace na dárky, které by měly pod vánočním stromkem být, pak jistě oceníte reportáž o stylových kožených kabelkách či korálkových špercích.

K adventní atmosféře neodmyslitelně patří svíčky. Vyrobit si svícen například ze špalku či kmene stromu je přitom tak jednoduché… A kdo je již s vánočními přípravami hotov a nemůže se dočkat plesové sezony, jistě ocení zajímavé nápady na květinové doplňky k plesovým šatům!

Zde najdete vše o pořadu Gondíci s. r. o.

Adéla a Dalibor Gondíkovi jako manažeři rodinné firmy chtějí Čechy inspirovat a nadchnout pro nové zážitky. A pomáhají jim v tom odborníci z nejrůznějších oborů.

Magazín Gondíci s. r. o. pro současného diváka, kterého baví žít, hrát si a rozšiřovat si obzory. Sledujte další díl 5. prosince v 17.05 na TV Prima!

(web)

Mohlo by vás zajímat:


Přečtěte si také