návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat

Vánoční zvyky a tradice představí Gondíci s. r. o.

zidkovm , Vydáno: 18.12.2015
Navštívíme vánoční trhy
Autor: FTV Prima Navštívíme vánoční trhy
V sobotu v 17.05 na Primě.

reklama

Předvánoční zmatek, shon a mumraj před čtvrtou adventní nedělí eskalují, a přestože i sourozenci Adéla a Dalibor Gondíkovi řeší totéž, co řeší všichni lidé před Vánoci, chtějí si zároveň užít atmosféru nadcházejících svátků. Podělí se s námi o obojí. Nejprve se vydáme shánět vánočního kapra, poradíme, jak ho vybrat, jak se nenechat napálit, a přímo u kapří kádě připravíme filety. Když máme nejhorší starost z krku, můžeme na chvíli vydechnout a přesunout se na vánoční výstavu, kde si připomeneme vánoční tradice našich předků a vysvětlíme si také jejich význam. V klidu rozjímat můžeme i nad krásou šperků při návštěvě zlatnické dílny či v muzeu vánočních ozdob. Chybět nebude ani další z reportáží o tom, jak se slaví Vánoce v cizině, tentokráte tedy v pro nás exotickém Portugalsku. Jak vlastně vypadá Ježíšek? Zkuste si vzpomenout na svou rozjitřenou dětskou fantazii a porovnejte ji s představami současných prvňáčků, kteří nám prozradí, jak vypadá Ježíšek podle nich.

Zajímavou inspirací, jak korunovat štědrovečerní tabuli, pak může být reportáž o tom, jak uvázat nádhernou vánoční kyticí. A jestli už se také nemůžete dočkat Štědrého dne, potěšte se s námi neopakovatelnou náladou při návštěvě vánočních trhů…

Zde najdete vše o pořadu Gondíci s. r. o.

Adéla a Dalibor Gondíkovi jako manažeři rodinné firmy chtějí Čechy inspirovat a nadchnout pro nové zážitky. A pomáhají jim v tom odborníci z nejrůznějších oborů.

Magazín Gondíci s. r. o. pro současného diváka, kterého baví žít, hrát si a rozšiřovat si obzory. Sledujte další díl 19. prosince v 17.05 na TV Prima!

(web)

Mohlo by vás zajímat:

 

Byt 3+1 v Praze je plný barev

Pražský byt plný barev si hraje s zrestaurovaným nábytkem

Kuchyně ve tvaru U poskytuje dostatek prostoru

Designérka si vytvořila za pár korun útulnou kuchyni ve stylu Provence. Jak ušetřila?

 

reklama

Článek je zařazen v: Gondíci s. r. o. , Vánoce , kapr , vánoční stromeček , zvyky , ozdoby , Ježíšek

reklama

Přečtěte si také