Jak se staví sen: rekonstrukce pro paní Vlastu, která v životě prošla peklem

V dalším premiérovém díle pořadu Jak se staví sen – extra se podíváme za paní Vlastou, které toho život naložil více, než snad dokáže jeden člověk snést. Dluhy, alkohol a nádor na mozku nejsou málo! Díky našim designérům se jí alespoň splní sen o pohodlnějším a krásnějším bydlení. Dívejte se už zítra ve 21.30 na Primě!

Vlasta si pořídila domek ještě v době, kdy žila s otcem dcery Desanky. Pustili se do rekonstrukce, ale začaly problémy, přítel začal pít a projevily se i násilnické sklony. Navíc Vlastu podvedla firma, která prováděla rekonstrukci střechy. Vlasta se musela zadlužit, aby stavbu zastřešila. Tím však problémy neskončily. Vlastě zjistili nádor na mozku a po operaci má problémy se sluchem. Na jedno ucho neslyší vůbec a na druhé jen částečně. I přesto se v jejím životě objevil nový přítel, který jí pomáhá.

Přečtěte si celý příběh paní Vlasty

Sen o vlastním pokojíčku

Sama Vlasta má velmi ráda přírodu. Desanka zase chodí na latinsko-americké tance a chce být policejní vyšetřovatelkou. Díky pořadu JSSS by Vlasta ráda splnila své dceři sen o vlastním pokojíčku.

Dívejte se na nový díl pořadu Jak se staví sen v pondělí ve 21.30 na Primě.

Více o proměně tohoto i dalších bytů a spoustu tipů pro vaše bydlení najdete pohromadě na Prima LIVING. Stačí kliknout na obrázek:


Přečtěte si také