Pořady

17. srpna 2020 17:00

Zuzana Schneidewind

4 největší zajímavosti páté řady Pokladu z půdy. Padne i rekordní suma za vydražený předmět!

Díky obrovskému úspěchu odvysílaných řad a lavině zájemců, kteří poslali své domnělé cennosti, se můžete již od pondělí 31. 8. těšit na Primě na již pátou sérii pátrání nejen po půdách diváků televize Prima. Pořad Poklad z půdy opět nabídne zajímavé příběhy věcí i lidí a základní návod na to, jak poznat, jestli se na vaší půdě nepráší na cenný předmět, jejž by ocenil nejeden sběratel.

Stejně jako v přechozích řadách budou v každé epizodě odborníci v doprovodu moderátora Jana Rosáka oceňovat pět starožitností od diváků. Tajemstvím zahalené předměty od nich následně budou moci koupit experti-starožitníci v mini aukci.

Poklad z půdy nabídne zajímavé příběhy věcí i lidí a základní návod na to, jak poznat, jestli se na vaší půdě nepráší na cenný předmět, který by ocenil nejeden sběratel. O tom svědčí i fakt, že v mini aukci první série pořadu Poklad z půdy padla i taková částka, jako je půl milionu korun! A v nejnovější sérii se objeví předmět, který bude nakonec vydražen za částku ještě vyšší!

4 nej zajímavosti premiérové páté řady Pokladu z půdy

  1. Do nové řady pořadu se přihlásilo přes 250 zájemců, kteří celkem přinesli přes 500 předmětů.
  2. Mezi nejzajímavější nálezy patřila například soška skrývající neřestný předmět nebo kabelka, kterou by její majitelé rozhodně neměli nosit ven, ale spíše ji zamknout do trezoru.
  3. V jednom z dílů se objeví i mikrofon, do kterého údajně zpívala slavná Edith Piaf.
  4. Výčtu nej vévodí nejmenší předmět, fazole, do níž je zasazena miniatura slona vyřezaného ze slonové kosti.

Premiérové díly pořadu Poklad z půdy startují od pondělí 31. 8. ve 21.35 na Primě.

Sdílejte článek
Štítky dražba premiéra

Přečtěte si také