Trendy

3. července 2019 14:00

redakce Prima Zoom

Svatební dekorace podle znamení zvěrokruhu. Jaká výzdoba je pro vás ta pravá?

Plánujete svatbu? Možná si lámete hlavu, jaké dekorace by se k vám hodily nejlépe. Zkuste nechat do vašich svatebních příprav promluvit hvězdy a udělejte si svatbu podle horoskopu!

Ať už na astrologická znamení věříte, nebo ne, mrkněte se alespoň očkem a poznáte, že to s vámi hvězdy myslí dobře. Navedou vás na správnou cestu svatebního stylu, který se hodí nejlépe pro vaše znamení.

Beran

Vaše odvážná a tvrdohlavá osobnost vás přímo předurčuje pro originalitu a nevšední pojetí svatebního dne. Inspirujte se neotřelými nápady a konvence nechte méně odvážným, klasika není nic pro vás. Vyhledejte místo, které nikdo nečeká, a vyzdobte si ho po svém.

Býk

Dokonalý svatební den musí být pro Býka o vášni, ohni a smyslnosti. Klidně se pusťte do velké romantiky. Ideálně k vám bude sedět opulentní romantickávýzdoba, kterou můžete ustát pouze vy! Pryč se strohostí, umírněností a chladnou elegancí. Vy potřebujete sálat oheň!

Blíženci

Není vůbec špatné, že někdy máte dvě strany. Ve svatební den to pro vás znamená, že můžete mít více věcí najednou. Zamyslete se nad dekoracemi, které mají měnící se povahu, stejně jako vy. Mohou být vytvořené ze dvou samostatných částí a mohou překvapovat. Co třeba spousta zrcadel?

Rak

Klasika, tradice, krása, to je vaše motto. Nehledáte zbytečnou extravaganci, nejlépe se budete cítit v krásných klasických kulisách, které všechny dojmou a rozpláčou. Pokud někdo umí dokonale vystihnout klasiku, jste to vy!

Lev

Dobře, paní “všichnisedívejtejennamě”! Když spustí svatební pochod, chcete nejdramatičtější vstup. Proč by se vaše vrozená síla neměla ve svatební den projevit?Vytvořte si téměř divadelní kulisy, ve kterých se budete vyjímat jako slunce uprostřed oblohy. Co třeba vyvýšený trůn a zlatý kočár? Cokoliv uděláte, všechny oči budou hledět jen na vás.

Panna

Detail – to je mantra vašeho svatebního dne. Pokud někdo ocení nádheru ruční práce, krystalů, našitých perel nebo složitých výšivek, květinových vazeb a i těch nejnepatrnějších stužek a ubrousků, jste to vy, milé Panny. Nic vám nebude sedět lépe než spojení zdobnosti a nevinnosti.

Váhy

Vy jste svatební superstar! Milujete všechno, co je ženské a krásné. Máte tolik možností, z čeho vybírat. Zapomeňte na strohost bez ozdob nebo, nedej bože, na minimalismus! Váhy musí mít dekorace nádherné, rafinované a ženské. K vašemu dni perfektně sednou květinové vzory!

Štír

Jste plní touhy, lásky a vášně. Štírky jsou sexy nevěsty a podle toho dekorujte svůj svatební den. Vaše svatba může mít erotický podtón, trochu evokující nadcházející svatební noc. Trochu jako večírek ve stylu “50 odstínů šedi”. Jen si dejte pozor, abyste nepřekročili tu jemnou hranici mezi “sexy” a “už moc”.

Střelec

Vidíte život jako dlouhou cestu, která vás vede z jednoho úžasného místa na druhé. Vaše svatba bude vibrovat emocemi a nápady. Proč se držet bílé? Zkuste třeba růžovou v luxusním “boho" stylu a místo bílých zvolte dekorace z rudých růží.

Kozoroh

Váš svatební den nepotřebujete žádné zbytečné ozdoby. Nepotřebujete se předvádět, protože vás stejně všichni dávno uznávají. Inspirujte se jednoduchými liniemi, moderní čistotou a hladkým designem, jaké mají rádi na severu.

Vodnář

Snažíte se, abyste neničili svět víc než ostatní lidé? Pak budete potřebovat ekologickou svatbu. Svatební ozdoby mohou být tak zbytečné: od květů až po dekorace. Všechny věci, které musíte koupit pouze k jednomu použití, vynechejte. Při výběru šatů se sejděte s návrhářem, který používá udržitelné materiály. Prohlédněte domácí zásoby a promyslete, jak a kam budete třídit na svatbě odpadky.

Ryby

Váš svatební den bude jako obraz od mistra: snový, nepředvídatelný a romantický. Oceán, který se prochází uvnitř vás, se zrcadlí ve vašich představách. Co by mohlo být lepší než vodopády lehké tkaniny? Splývavá nádhera rozevlátých závojů, kaskády jemné látky, spousta lehkých textilií, to je cesta pro vaši dokonalou svatební dekoraci.

(ku)

Další články:


Přečtěte si také