návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat

Jaká je barva Vánoc 2019? Dá se kombinovat s přírodními ozdobami

, Vydáno: 11.11.2019
Barva Vánoc 2019
Autor: Pinterest.com Barva Vánoc 2019
Letošním Vánocům vládnou odstíny tyrkysově zelené a modré. Obě barvy musíte však šikovně kombinovat, aby nepůsobily jako kýč z devadesátek. Perfektně se k nim hodí přírodní materiály a cihlové odstíny, které určitě do letošní výzdoby také zařaďte. Jak tedy na barvy Vánoc 2019?

reklama

V posledních letech se klade čím dál tím větší důraz na ekologii a s ní i spojené využívání přírodních materiálů. Tento fakt ovlivňuje trendy dnešní doby. Jsou v kurzu zastřenější odstíny a výrazné jedovaté barvy bychom na žebříčku oblíbenosti hledali jen těžko.

Tyrkysově zelená
Autor: Pinterest.com Tyrkysově zelená

Nadčasové ozdoby na stromeček

Přírodní materiály snad nikdy nevyjdou z módy. S přibývajícím důrazem na ekologický styl života se navíc DIY výtvory řadí do trendů číslo jedna posledních let. K jakékoliv barvě můžete přidat ozdoby z šišek, pomerančů nebo slámy. Dobře vypadají i dřevěná kolečka s vánočním motivem.

Příroda a ozdoba v jednom.
Autor: Pinterest.com Příroda a ozdoba v jednom.

Barva Vánoc roku 2019

Letošní svátky se nesou v duchu tyrkysově zelené a zastřené modré. Obě barvy bychom však měly umět dobře kombinovat, aby na dekoracích a stromečku nevypadaly humpolácky. Skvěle fungují s odstíny cihlové a s kovovými barvami. Nebojte se přidat do zdobení zlatou, rose gold nebo stříbrnou.

Podívejte se do naší galerie, jak barvy perfektně zakombinovat do interiéru.

Další články:

Vánoce 2019

Jaké trendy ovládnou Vánoce 2019?

Zdobení perníčků

32 tipů na nejkrásnější zdobení perníčků. Jak připravit perfektní polevu?

reklama

Článek je zařazen v: Vánoce , barva vánoc , Vánoce 2019 , trendy Vánoc , Vánoce na sněhu , Vánoce na blátě , Jak na Vánoce , Kdy začít s přípravou na Vánoce , zima

reklama

Přečtěte si také