Vánoce

11. listopadu 2019 08:00

Markéta Kašková

Jaká je barva Vánoc 2019? Dá se kombinovat s přírodními ozdobami

Letošním Vánocům vládnou odstíny tyrkysově zelené a modré. Obě barvy musíte však šikovně kombinovat, aby nepůsobily jako kýč z devadesátek. Perfektně se k nim hodí přírodní materiály a cihlové odstíny, které určitě do letošní výzdoby také zařaďte. Jak tedy na barvy Vánoc 2019?

Vposledních letech se klade čím dál tím větší důraz na ekologii a sní i spojené využívánípřírodních materiálů. Tento fakt ovlivňuje trendy dnešní doby. Jsou vkurzu zastřenější odstíny a výrazné jedovaté barvy bychom na žebříčku oblíbenosti hledali jen těžko.

Nadčasové ozdoby na stromeček

Přírodní materiály snad nikdy nevyjdou zmódy. Spřibývajícím důrazem na ekologický styl života se navíc DIY výtvory řadí do trendů číslo jedna posledních let. Kjakékoliv barvě můžete přidat ozdoby zšišek, pomerančů nebo slámy. Dobře vypadají i dřevěná kolečka svánočním motivem.

Barva Vánoc roku 2019

Letošní svátky se nesou vduchu tyrkysově zelené a zastřené modré. Obě barvy bychom však měly umět dobře kombinovat, aby na dekoracích a stromečku nevypadaly humpolácky. Skvěle fungují s odstíny cihlové a skovovými barvami. Nebojte se přidat do zdobení zlatou, rose gold nebo stříbrnou.

Podívejte se do naší galerie, jak barvy perfektně zakombinovat do interiéru.

Další články:


Přečtěte si také