návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat

Novou kuchyň a veliký obývák pro manžele motorkáře vytvoří designéři Postav si sen!

hm , Vydáno: 03.05.2021
Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

Syn Jakub si pro svou maminku přeje novou kuchyň, sám ale není moc šikovný, tak se rozhodl, že si pozve na pomoc designéry pořadu Postav si sen! Kamila Douděrová a František Kobližka se tak pustí do proměny a samozřejmě nezůstane u jedné místnosti.

reklama

Premiérový díl Postav si sen! vysíláme v pondělí 3. května od 21:35 na Primě!

Manželé Šulcovi obývají prvorepublikový dům, který vlastními silami rekonstruovali. Jenže od té doby už uběhla pěkná řádka let a interiéry leccos pamatují. Kuchyň je zastaralá a jídelna s obývacím pokojem jsou přeplněné hromadou věcí.

Všechny odvysílané díly můžete sledovat online:

Designéři tak budou nejprve muset všechno vyklidit a potom se pustit do bourání, jak je to už v našem pořadu zvykem. Ještě že manžel a syn dokážou sehnat dost pracovitých pomocníků, kteří s rekonstrukcí pomohou.

Všechny články o Postav si sen najdete v našem speciálu:

Hlavním problémem je světlo. Interiér je tmavý a původní vybavení z tmavých materiálů světlo spíš pohlcovalo. Úkolem designérů tak bude zařídit kuchyň a obývací pokoj tak, aby se dovnitř dostalo co nejvíce slunečního svitu. K tomu se skvěle hodí skandinávský styl.

Podívejte se na profily našich designérů:

Ing. arch. Kamila Douděrová

Ing. arch. Kamila Douděrová

Ing. František Kobližka Postav si sen

Ing. František Kobližka

reklama

Článek je zařazen v: Postav si sen! , Postav si sen! , Postav si sen! 2021

reklama

Přečtěte si také