návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat

Největší halloweenské faily: Do výroby těchto dekorací se raději nikdy nepouštějte

, Aktualizováno: 23.09.2020
Když ani želé nejde podle plánu.
Autor: Pinterest.com Když ani želé nejde podle plánu.
Halloween k nám do České republiky prosakuje každým rokem více. Není divu, že mnoho dětí ho již považuje za svátek, který každým rokem slaví a připravují se na něj nejrůznějšími způsoby. Strašidelný svátek není jen o kostýmech, ale ovlivňuje mnoho dalších sfér činností. Jak to může dopadnout, když se nedaří přenést očekávání do reality? Mohou z toho vzniknout zajímavé výtvory.

reklama

Koláč ve tvaru dýně

Při svátcích, narozeninách a slavnostech se vždy na chvilku zrodí velký počet cukrářek, pečících expertek a kuchtíků samouků. Někdy to dopadne skvěle i bez velkého očekávání, jindy je právě očekávání vysoké a výsledek katastrofální. Zkrátka, každý den není posvícení. Ale někdo to stejně určitě sní.

Dort ve tvaru dýně někdy jako dýně vypadat nemusí.
Autor: Pinterest.com Dort ve tvaru dýně někdy jako dýně vypadat nemusí.

Vydlabaná dýně s dužinou

Co se týče dlabání dýně, fantazii se meze nekladou. Není snad nikdo, kdo by alespoň jednou v životě dýni nedlabal. Není to zrovna jednoduché, snažší by bylo dlabat vodní meloun, ale co už. Pokud chcete dýni přidat originální detail například v podobě zvracející dužiny, může to vypadat hůř, než jste si vůbec dokázali představit.

Když si najdete fotku na internetu, připravíte nůž na vydlabání, ale výsledek se moc nepodobá.
Autor: Pinterest.com Když si najdete fotku na internetu, připravíte nůž na vydlabání, ale výsledek se moc nepodobá.

DIY a inspirace z Pinterestu

Tento odstavec by vydal za celý článek. Na různých internetových serverech najdeme nekonečně krásnou inspiraci úplně na všechno. Jednou z oblíbených kategorií je i výroba dekorací na Halloween. Zkuste například nabarvit dýni pomocí lepicí pásky a bílé barvy. Výsledek zaručeně oceníte.

Tohle moc dobře známe. Barva nesmí zcela zaschnout, jinak se sloupne i na místech, kde chceme, aby zůstala.
Autor: Pinterest.com Tohle moc dobře známe. Barva nesmí zcela zaschnout, jinak se sloupne i na místech, kde chceme, aby zůstala.

Párkové mumie

A je to tady – listové těsto. Nikdy se nechová tak, jak bychom si přáli. A nikdy výsledek nebude vypadat stejně jako na internetu. Jen si vzpomeňte na croissanty, které se vám určitě nikdy nepovedlo upéct tak, jak jste chtěli. Listové těsto je zkrátka horor.

I snaha se cení.
Autor: Pinterest.com I snaha se cení.

Mumie z látky

Tohle není dobrý nápad. Samo o sobě se jedná o celkem ošklivou dekoraci, která, když ji neposadíte k dalším halloweenským věcem, bude připomínat špatně zamotaný obvaz. Každopádně pokud se do podobné výzdoby pustíte, rozhodně nám zašlete fotografii konečného výsledku.

I mumie má své dny.
Autor: Pinterest.com I mumie má své dny.

Červíci z brčka

Fuj! Domácí výroba želé bonbónů je špatný nápad jak na Halloween, tak po celý rok. Za prvé se výsledek bude pravděpodobně podobat fotografii napravo a za druhé bychom se báli experiment ochutnat. Rozhodně to ke kupovanému želé z obchodu bude mít daleko.

Když ani želé nejde podle plánu.
Autor: Pinterest.com Když ani želé nejde podle plánu.

Třpytivé dýně

Asi zcela nejhorší nápad na výzdobu dýní jsou třpytky, protože je budete mít absolutně všude – v jídle, v koupelně, na záchodě, ve vlasech, na kartáčku, na obličeji, v posteli, bude se třpytit i váš pes a kolegové v práci. Jen na těch dýních to držet nebude.

Ani třpytky nejsou lehká disciplína.
Autor: Pinterest.com Ani třpytky nejsou lehká disciplína.

Tak vám přejeme pevné nervy a hodně zdaru při výrobě.

Další články:

Kde se vzaly halloweenské dekorace?

Dýně, masky, strašidla: Víte, kde se vzaly halloweenské dekorace?

Vyžeňte z domu duchy!

Máte doma husí kůži? Zbavte se negativní energie a strašidelných duchů!

reklama

Článek je zařazen v: Halloween , FAIL , faily , trendy , očekávání , realita , sranda , dušičky

reklama

Přečtěte si také