návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat

Designéři Postav si sen! si poradí s pokojem širokým jen 1,75 metru. Vytvoří tu úžasnou ložnici

hm , Vydáno: 12.04.2021
Designéři měnili bydlení pro mladou rodinu
Autor: FTV Prima Designéři měnili bydlení pro mladou rodinu
Před designéry pořadu Postav si sen! Zuzana Schubertovou a Viktorem Čikošem stojí obtížný úkol! Musí proměnit panelákový byt a vytvořit v něm ložnici a dětský pokoj. Je tu jeden velký problém. Jedna z místností je jen 1,75 metru široká.

reklama

Premiérový díl Postav si sen! sledujte v pondělí 12. dubna od 21:35 na Primě.

Tentokrát budeme v Postav si sen! měnit panelákový byt na pražském sídlišti pro Terezu, Vladimíra a jejich dceru. Zdánlivě se nejedná o nic složitého, na designéry Zuzanu Schubertovou a Viktora Čikoše nečekají náročné stavební úpravy nebo překvapení v podobě plísní či vlhkosti. Jenže to, co vypadá jednoduše, skrývá mnoho záludností.

Tereza a Vladimír chtějí v místnosti široké pouze 1,75 metru vytvořit dětský pokojíček pro dceru a další miminko, které je na cestě. Zdá se to jako nadlidský úkol, ale designéři přijdou na netradiční řešení. Ostatně jako vždy. Přesunou sem ložnici a z původního spaní rodičů udělají dětský pokoj.

Všechny články o Postav si sen! najdete v našem speciálu:

V bytě zůstává Vladimír, aby pomohl Viktorovi a Zuzaně. Tereza se s dcerou vydá k rodičům. Spolupráce probíhá hladce a brzy je hotovo. Tentokrát měníme byt pro rodinu, která nemá za sebou tak náročný životní příběh jako jiní účastníci pořadu, ale krásné bydlení si zaslouží každý!

Všechny díly Postav si sen! můžete sledovat on-line:

reklama

Článek je zařazen v: Postav si sen! , Postav si sen! 2021

reklama

Přečtěte si také