Trendy

23. srpna 2018 06:00

redakce Prima Zoom

Sníte o bydlení na hausbótu? Podívejte se na výběr těch nejlepších a vyberete si ten svůj!

Sníte o tom, že bydlíte na hausbótu jako Saturnin? Žádné základy, jen voda pod nohama a nebe nad hlavou? Pak se pokochejte naším výběrem hausbótů a vyberte si ten, který by se líbil právě vám!

Umíte si představit lepší prázdninové bydlení než v hausbótu? Ve vašem vlastním domečku na vodě, ze kterého uděláte jen krok a můžete se zchladit? Kde se nemusí sekat tráva a v noci vás příjemně kolíbají vlnky? Jistě, má to svá pro a proti, ale pokud jste romantická duše, podívejte se na hausbóty lidí, kteří si tento sen splnili. Který by se líbil vám?

Moderní

Tady není pochyb, že majitelé jsou milovníci moderní architektury a hledí vpřed. Jejich hausbót je futuristický, ale přesto vypadá pohodlně a příjemně.

Dvoupatrák

Tento hausbót mají němečtí majitelé a rozhodně se nespokojili s přízemím. Navrhli si bydlení na vodě, kde je počítáno i s druhým patrem a samozřejmě krásnou vyhlídkou, kterou skýtá.

Tradiční

Takto nějak si hausbót představuje většina z nás. Tradiční verze rozhodně neurazí a nebudete vyčnívat z davu. Pohodlný a osvědčený fešák se vším, co k němu patří.

Dům na vodě

Někdo se v Seattlu nemohl rozhodnout, jestli chce hausbót, nebo vilu. A protože za oceánem je možné vše, tak proč nemít oboje? Dům na vodě se vším všudy.

Chata v divočině

Tahle nádhera nenechá chladným snad nikoho. Pokud někde existuje ráj na vodě obklopený nespoutanou divočinou lesů a přírody, je to na tomto hausbótu. Štastní to majitelé!

Tropický ostrov luxusu

Tohle je trochu jiná liga od obyčejných smrtelníků, ale pokochat se můžeme, ne? Kdo může říci, že má bazén zapuštěný v oceánu? Ani na palmách se nešetřilo. Prostě luxus v hausbótovém podání.

Romantická jízda

Tady je něco pro romantické duše, trocha toho bohémského pojetí v bydlení na vodě. Také důkaz, že se ani na hausbótu nemusíte vzdávat vlastní zahrady a stromů!

Čisté linie

Kdo si potrpí na čisté linie severského designu, jistě propane tomuto hausbótu, kde se snoubí krása dřeva, symetrie pravých úhlů a čistota skleněných ploch. Elegantní a nadčasové, nemyslíte?

Babiččin

Kdyby vaše babička měla hausbót, možná by vypadal jako tenhle. Čisťounký, útulný, s houpacím křeslem a květinami. Už chybí jen bábovka a čerstvé kafíčko.

Excentrický

V takovém hausbótu vás nikdo nepřehlédne! V excentrickém stylu s tropickými prvky je tento hausbót jak dělaný na plavbu podél břehů Polynésie nebo Thajska. Také se vidíte, jak si dáváte k snídani čerstvě utržený kokos?


Přečtěte si také