návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat

Tereza Kerndlová ukázala vilu ve Španělsku s bazénem i venkovní kuchyní

hm , Vydáno: 30.07.2021
Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

Zpěvačka Tereza Kerndlová si se svým manželem Reném Mayerem pořídila vilu na španělském pobřeží Costa del Sol v Andalusii, kde svítí slunce snad každý den. Rozestavěný dům společně dokončili a vytvořili domov snů, ve kterém je snad úplně všechno.

reklama

Manželé se do andaluského města Estepona přestěhovali letos v lednu, ale láska je k Španělsku poutá už dlouho. Koupili dům, který už byl částečně zrekonstruovaný, ale manželé se rozhodli upravit stavbu svým potřebám a představám. Velikým projektem byla venkovní kuchyň s grilem. Tereza Kerndlová ale říká, že práce na domě ještě neskončila. Protože je v nejjižnějším regionu Španělska, musela se potýkat s typickou mañánou a všechno řemeslníkům trvalo déle, než je obvyklé. 

Nakonec se ale zpěvačka může pochlubit prostornou moderní vilou s bazénem a zahradou, ve které rostou exotické dřeviny. Ačkoli má dům snů, Tereza Kerndlová na Česko nezanevřela. Brzy se sem bude vracet a v budoucnu by chtěla rozdělit svůj čas mezi svou domovinu a středomořské pobřeží.

A jak bydlí další hvězdy?

Jak bydlí Lucie Bílá?

Jak bydlí Lucie Bílá? Ukázala perfektní dům se zahradou a plánuje i vejminek

Jak bydlí Eva Burešová?

Jak bydlí Eva Burešová? Hvězda Slunečné si zařídila krásný byt plný květin

reklama

Článek je zařazen v: Tereza Kerndlová , bydlení slavných

reklama

Přečtěte si také